Zestawienie informacji dla kart Direct Express

17.02.2021
Category: Istnieje Kilka

Zestawienie informacji dla kart Direct Express

Karta Direct Express wygląda jak bankowa karta debetowa, która umożliwia dostęp do dochodów z ubezpieczenia społecznego i dodatkowego zabezpieczenia. Pieniądze są przechowywane na koncie i możesz je wypłacić lub wydać za pomocą karty. Nie będziesz już musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich czeków przesyłanych pocztą ani o koszt i czas potrzebny do zrealizowania czeków. Ponadto Departament Skarbu wynegocjował pewne zabezpieczenia z firmą Comerica, która wydaje kartę. Wśród tych zabezpieczeń są niższe opłaty niż te, które można znaleźć w przypadku innych kart przedpłaconych.

Pytania do odbiorców dotyczące Direct Express

1. Jak mogę otrzymać kartę Direct Express?

Kartę Direct Express można zarejestrować telefonicznie (877) 212-9991 lub przez Internet na stronie www.USDirectExpress.com . Comerica informuje następnie Social Security Administration (SSA), że zarejestrowałeś konto, a SSA dostarcza Comerica informacji potrzebnych do przesłania twoich świadczeń na konto.

Po otrzymaniu karty będziesz musiał ją aktywować. Pamiętaj, aby wybrać bezpieczny kod PIN (osobisty numer identyfikacyjny). Ten 4-cyfrowy numer będzie używany w wielu transakcjach. * Unikaj wybierania oczywistego kodu PIN, takiego jak data urodzenia lub część adresu

2. Czy muszę mieć konto bankowe, aby otrzymać kartę Direct Express?

Nie. Nie potrzebujesz konta bankowego, aby otrzymać kartę Direct Express. Konto Direct Express przechowuje wyłącznie świadczenia z tytułu ubezpieczenia społecznego i dodatkowego dochodu z zabezpieczenia. Nie możesz przelać pieniędzy z tego konta ani uzyskać linii kredytowej na tym koncie.

3. Jak mogę uzyskać dostęp do moich pieniędzy za pomocą karty Direct Express?

Korzystając z karty Direct Express, możesz skorzystać z bezpłatnych zasiłków SS i SSI na kilka sposobów. Możesz: wypłacić pieniądze w bankomacie sieci Direct Express; wypłacić pieniądze osobiście w banku lub spółdzielczej kasy pożyczkowej opatrzonej logo Mastercard; lub otrzymaj zwrot pieniędzy za zakupy.

Raz w miesiącu możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatu sieci Direct Express. Aby znaleźć bankomat sieciowy w pobliżu, możesz zadzwonić pod numer 1-800-741-1115 lub przejść do witryny internetowej www.USDirectExpress.com i skorzystać z funkcji „Lokalizator bankomatów. (Jeśli nie skorzystasz z bezpłatnej wypłaty z bankomatu w danym miesiącu, zostanie ona przeniesiona na następny miesiąc) Dodatkowe wypłaty gotówki w bankomatach sieciowych kosztują po 90 centów każdy.

W przypadku korzystania z bankomatu spoza sieci może być konieczne uiszczenie dwóch opłat. Po pierwsze, jeśli dokonujesz dodatkowych wypłat w ciągu miesiąca, zapłacisz Comerica opłatę w wysokości 90 centów. Po drugie, jeśli używasz bankomatu spoza sieci, możesz zostać obciążony dodatkową opłatą. Powiadomienie opublikowane w bankomacie spoza sieci powinno zawierać informację o wysokości dopłaty, zanim zdecydujesz się wypłacić pieniądze.

Jeśli korzystasz z bankomatu poza Stanami Zjednoczonymi, zostaniesz obciążony dodatkowymi 3 USD i 3% kwoty wypłaconej przez Comerica. Ponownie może być konieczne uiszczenie dodatkowej opłaty za wypłatę pieniędzy z bankomatu spoza sieci.

Chociaż Comerica nie określa limitu liczby wypłat z bankomatów, które można wykonać za pomocą karty Direct Express, może istnieć limit dolarowy dotyczący kwoty, którą można wypłacić z niektórych bankomatów.

  • Kasjer bankowy / kasjer kasowy

Możesz udać się do banku lub kasy pożyczkowej z logo Mastercard, aby bezpłatnie wypłacić gotówkę.

  • Cashback przy zakupach

Chociaż Comerica nie naliczy opłaty, sprzedawca może. Zapytaj, czy zapewniają zwrot gotówki za zakupy za darmo. Pamiętaj, że niektórzy sprzedawcy mogą również pobierać opłatę za używanie karty debetowej do płacenia za towary lub usługi.

4. Jak sprawdzić saldo na mojej karcie Direct Express?

Możesz sprawdzić saldo w bankomacie sieci Direct Express, on-line na www.USDirectExpress.com lub telefonicznie za darmo. Możesz również poprosić o wysyłanie miesięcznego wyciągu za opłatą w wysokości 75 centów miesięcznie.

5. Jak mogę używać karty Direct Express do opłacania rachunków?

Przekazy pieniężne można kupować za pomocą karty Direct Express z US Postal Service. Możesz również płacić rachunki on-line, gdzie akceptowana jest karta Mastercard. Opłata za rachunek on-line kosztuje 50 centów za każdą płatność.

6. Czy mogę dodać pieniądze do mojej karty Direct Express?

Nie. Nie możesz dodawać pieniędzy do swojej karty Direct Express.

7. W jaki sposób mogę lepiej zarządzać środkami na koncie karty Direct Express?

Istnieje kilka dobrych funkcji, które mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze dzięki karcie Direct Express, takie jak brak opłat za debet lub miesięczne opłaty wymagane do korzystania z karty. Warunki te negocjowano z Departamentem Skarbu. Możesz nie uzyskać takich samych korzyści z innymi kartami przedpłaconymi lub debetowymi.

Oto kilka dodatkowych dobrych wskazówek, o których należy pamiętać podczas korzystania z karty Direct Express:

„Blokada debetu lub „blokada debetu ma miejsce, gdy pewna kwota pieniędzy jest zamrożona na Twoim koncie do czasu realizacji faktycznej kwoty transakcji. Na przykład, jeśli korzystasz z karty Direct Express, aby płacić przy dystrybutorze za zbiornik paliwa, dodatkowa kwota (czasami oprócz kosztu tankowania) może zostać zatrzymana na Twoim koncie przez około 3 dni robocze. Oznacza to, że nie będziesz mógł wykorzystać zatrzymanych pieniędzy, dopóki transakcja nie zostanie przetworzona.

Należy pamiętać, że podczas korzystania z karty Direct Express na stacjach benzynowych, w hotelach, wypożyczalniach samochodów i restauracjach na koncie mogą zostać nałożone blokady debetowe. Możesz uniknąć wstrzymania lub blokowania debetowania na stacjach benzynowych, wchodząc na stację, aby zapłacić.

  • Alerty o niskim saldzie

Możesz ustawić alert przez e-mail, telefon lub wiadomość tekstową, aby powiadomić Cię, że saldo Twojego konta spada.

8. Czy środki z mojego konta Direct Express będą chronione, jeśli moja karta zostanie zgubiona lub skradziona? Comerica zapewni podobne zabezpieczenia, jak te zapewniane na mocy rozporządzenia E. Kwota utraconych pieniędzy zależy od tego, jak szybko odkryjesz i zgłosisz zgubienie lub kradzież karty Direct Express.

Jeśli skontaktujesz się z firmą Comerica w sprawie zgubionej lub skradzionej karty Direct Express w ciągu 2 dni roboczych, możesz stracić do 50 $. Jeśli nie zgłosisz swojej zgubionej lub skradzionej karty firmie Comerica w ciągu 2 dni roboczych, możesz stracić do 500 USD za te nieautoryzowane obciążenia dokonane do momentu skontaktowania się z firmą Comerica.

Jeśli na wyciągu znajdziesz nieautoryzowane obciążenia, ale Twoja karta nie została zgubiona ani skradziona, musisz skontaktować się z firmą Comerica w ciągu 90 dni, aby ograniczyć stratę do 500 USD. (W przypadku innych kart debetowych należy skontaktować się z wydawcą karty w ciągu 60 dni, aby ograniczyć stratę do 500 USD. Departament Skarbu wynegocjował dodatkowe 30 dni ochrony karty Direct Express). Jeśli nie zgłosisz nieautoryzowanych obciążeń przed upływem 90 dni, możesz być odpowiedzialny za wszystkie opłaty dokonane po 90 dniach i do momentu skontaktowania się z firmą Comerica.

Ponadto Mastercard zapewnia zasadę „zerowej odpowiedzialności. Polityka „Zero odpowiedzialności chroni Cię, o ile nie korzystałeś z niej więcej niż dwa razy w roku, Twoje konto Direct Express ma dobrą opinię, a Twoja karta jest bezpieczna.

9. A co z moją prywatnością?

Zgodnie z ustawą o prawie do prywatności finansowej rząd federalny nie ma prawa zadawać pytań dotyczących twojego konta, a Comerica nie ma prawa udzielać rządowi informacji o twoim koncie bez twojej pisemnej zgody. Twoje wrażliwe informacje, w tym dane osobowe i finansowe, powinny być traktowane jako poufne zgodnie z polityką prywatności Social Security Administration, Departamentu Skarbu i Comerica Bank.

10. Czy mogę uzyskać wszystkie informacje o karcie, w tym obsługę klienta, w podstawowym języku innym niż angielski?

Tak. Możesz uzyskać informacje o koncie Direct Express w języku angielskim i hiszpańskim. Comerica oferuje również usługi tłumaczeniowe w innych językach.

11. Jakie opłaty mogą zostać naliczone podczas korzystania z karty Direct Express?

Usługa

Opłata

Jedna miesięczna wypłata z bankomatu w sieci

Wypłaty z banku lub kasjera kasowego

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy