Sposoby uzyskania numeru konta PayPal 2020

17.02.2021
Category: Kredytowa Jest

Jednym z głównych nośników transakcji internetowych jest PayPal, z którego korzysta 10 milionów kont na 190 rynkach na całym świecie. Jest powszechnie używany do celów roboczych lub zakupu niezbędnego sprzętu do gier. Posiada wersję wirtualną, a także wersję prawdziwej karty dostępną dzięki współpracy z MasterCard. Jeśli masz już konto PayPal, z którego korzystasz, prawdopodobnie widziałeś „Kredyt PayPal jako jedną z opcji płatności. Przyjrzyjmy się bliżej, czym właściwie jest „Kredyt PayPal i jak uzyskać numer konta PayPal na rok 2020.

Sposoby uzyskania numeru konta PayPal 2020

Każda karta kredytowa i debetowa ma z przodu numery, które nie są losowo rozmieszczone. W rzeczywistości są one tożsamością karty i wskazują tożsamość posiadacza rachunku oraz pochodzenie Twojej karty. Tak więc pierwszą i najważniejszą rzeczą jest uzyskanie numeru karty PayPal 2020. W tym celu możesz skorzystać z kilku usług. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które z nich.

PayPal Prepaid

Zespół wsparcia PayPal polecił tę usługę, która jest bezpłatna, a środki zostaną przelane na twoją kartę z konta PayPal, gdy karta jest połączona z kontem PayPal. Ponadto ta karta może być używana do zakupów w sklepach internetowych. Co więcej, ta karta jest wieczna i działa dobrze jako stały numer karty.

Debet PayPal

To kolejna świetna usługa, za pomocą której możesz otrzymać numer konta PayPal 2020. Nie można go doładować, nawet jeśli jest powiązany z kontem PayPal, co odróżnia go od karty przedpłaconej PayPal. W takim przypadku Twoje konto będzie działać jak konto bankowe. Otrzymasz zatwierdzenie wniosku od PayPal tylko wtedy, gdy Twoja historia kredytowa jest zadowalająca. Zaletą jest to, że przy niektórych zakupach będziesz mógł otrzymać zwrot gotówki w wysokości 1%.

Firma bankowa lub dostawca karty kredytowej

Jeśli PayPal nie poda numerów karty wirtualnej, możesz skorzystać z usług dostawcy karty kredytowej lub banku. Firmy, które udostępniają wirtualny generator numerów kart tymczasowych to banki takie jak Bank of America i Citibank. Te numery kart kredytowych mogą być używane do zakupów online.

Korzystanie z generatora kart kredytowych z PayPal

Możesz także skorzystać z generatora dostarczonego przez PayPal. Niemniej jednak generator jest dostępny wyłącznie do celów testowych. Proces jest prosty i będziesz musiał wybrać typ karty kredytowej, który najbardziej Ci odpowiada. Jak tylko klikniesz „Wygeneruj CC, Twoja karta będzie gotowa wraz z numerami, datą ważności i kodem CVV.

Funkcja Dodaj / zarządzaj pieniędzmi

Możesz również skorzystać z tej funkcji, aby uzyskać numer PayPal 2020, który jest świetny dla osób posiadających kartę przedpłaconą PayPal połączoną z kontem PayPal. Musisz zalogować się na swoje konto i znaleźć Centrum kont. Następnie wybierz „Dodaj / zarządzaj pieniędzmi i kliknij „Wpłata bezpośrednia. Numer karty będzie widoczny po prawej stronie ekranu w szarym polu.

Usługa alertów firmy PayPal

Aby uzyskać numer karty PayPal, możesz również skorzystać z usługi alertów PayPal. Po prostu wyślij SMS o treści „DIRECT pod numer 22622, a otrzymasz pomoc w uzyskaniu numeru karty w postaci wiadomości tekstowej.

Usługa gorącej linii PayPal

Możesz także skorzystać z usługi gorącej linii PayPal, dzwoniąc pod numer (866) 753-6440. Następnie musisz wybrać z menu „Inne usługi.

Postępując zgodnie z instrukcjami, jak znaleźć numer konta PayPal

Niektóre osoby używają systemu PayPal przez jakiś czas, ale nie mogą znaleźć numeru konta kredytowego PayPal. Jeśli należysz do tych osób, przejdź do strony podsumowania swojego konta i kliknij opcję Kredyt PayPal po lewej stronie. Następnie kliknij przycisk „Zobacz wyciągi i znajdź datę cyklu wyciągu. Kliknij na nią, a zobaczysz aktywność konta w samym cyklu. Następnie będziesz mógł pobrać wersję PDF swojego pełnego wyciągu, która znajduje się po lewej stronie, gdzie w lewym górnym rogu znajduje się numer konta.

Kroki, aby uzyskać numer konta PayPal 2019

Aby uzyskać numer konta PayPal 2020, będziesz musiał wybrać odpowiednią usługę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Zastanów się, dlaczego używasz karty, i upewnij się, że jesteś wystarczająco odpowiedzialny, aby używać tych kart kredytowych. Ponadto przyjrzyj się bliżej wszystkim funkcjom, które są dostępne w systemie PayPal, na przykład funkcjom sprawdzania numeru karty. Jeśli korzystasz z konta PayPal ostrożnie, możesz otrzymać numer karty PayPal 2020. Numery kart kredytowych służą jako tożsamość właściciela konta, a numery są starannie ułożone, aby zapewnić dodatkowe zabezpieczenie konta bankowego.

Bezpłatny numer konta PayPal

Typ karty:

Numer karty Visa : 4716347347811244

CVV2: 755

Wygasa: 12/2020

Imię i nazwisko: Sofia Brooks

Typ karty: MasterCard

Numer karty: 5240832699208091

CVV2: 849

Wygasa: 06/2020

Imię: Margaret Zehner

Typ

karty: Numer karty MasterCard : 5153358509933442

CVV2: 833

Wygasa: 04/2023

Nazwisko: Anthony Tucker

Typ karty: MasterCard

Numer karty: 5570132410455240

CVV2: 636

Wygasa: 04/2021

Nazwisko: Bennie Alvare

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy