Społeczność Southwest Airlines

17.02.2021
Category: Karta Kredytowa
 • Subskrybuj kanał RSS
 • Oznacz post jako nowyOznacz post jako przeczytanyPrzenieś ten post dla bieżącego użytkownikaZakładkaSubskrybujStrona do wydrukuUtrata punktów, jeśli anuluję swoją kartę kredytową?01-04-2020 19:14

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściZdecydowałem, że nie chcę płacić rocznej opłaty w wysokości 149 USD za moją kartę kredytową Chase. Zadzwoniłem do Chase i powiedzieli, że stracę dużą część swoich punktów, jeśli anuluję kartę.

  Nie zdecydowałem jeszcze, co robić, ale zastanawiałem się, w jaki sposób Chase ma dostęp do mojego konta nagród, aby mogli zdobyć część punktów.

  Czy oni blefują?

 • Powrót do tablicy
 • Poprzedni postNastępny postOdp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?01-04-2020 23:16

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściPo przeniesieniu do Southwest punkty należą do Ciebie. Zamknięcie konta Chase nie przyniesie żadnego efektu. Chase (rzadko) lub Southwest Shopping (częściej) odzyskują punkty tylko wtedy, gdy dokonasz zwrotu lub w inny sposób zdyskwalifikujesz siebie (zgodnie z warunkami określonej oferty) w zdobywaniu punktów, które już zostały przyznane.

  Pamiętaj, że jeśli zamkniesz swoje konto i nie otrzymałeś jeszcze punktów rocznicowych od Chase, nie otrzymasz ich.

  Odp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?01-05-2020 13:00

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treścipowiedzieli, że stracę dużą część swoich punktów, jeśli anuluję kartę.

  Czy oni blefują?

  To stwierdzenie miałoby dla mnie sens, gdybyś mówił o karcie Chase, która zdobyła punkty Chase Ultimate Rewards i zamykając wszystkie swoje karty do zdobywania Chase UR. Ale tak nie jest w tym przypadku.

  Odp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?03-31-2020 10:46

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściWłaśnie zadzwoniłem dzisiaj, żeby anulować moją kartę kredytową i powiedzieli mi to samo! Byłem zszokowany i poprosiłem ich o przeniesienie mnie do przedstawiciela Southwest i potwierdzili, że wszystkie punkty na moim koncie są moje. Myślę, że to była tylko sztuczka Chase’a, aby przekonać mnie, żebym zostawił kartę otwartą, ale zamknąłem ją natychmiast po komentarzu ich fałszywych punktów.

  Odp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?03-31-2020 11:56

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściPodejrzewam, że oznaczało to, że stracisz wszystkie punkty powiązane z następnym wyciągiem, ponieważ Twoje konto musi być otwarte, aby otrzymać jakiekolwiek punkty. Po zamknięciu – nie ma więcej punktów.

  Odp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?31-03-2020 18:14

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściZapytałem, czy zrzekną się opłaty 149 na rok. Zaproponowali mi 70 dolarów. ale nie mógł dać mi 149. Skończyło się na anulowaniu, ponieważ moja żona ma tę samą kartę. Za 2 lata złożę wniosek ponownie.

  Odp: Utrata punktów, jeśli anuluję kartę kredytową?04-11-2020 21:38

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujSubskrybuj kanał RSSUzyskaj bezpośredni linkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściJak już wspomniałem, po przeniesieniu punktów z Chase do SW – są one Twoje, bez względu na to, co stanie się z kartą kredytową.

  ALE, jeśli chcesz mieć mniej kosztowną roczną opłatę za kartę – pamiętaj, że opłata 149 / rok może kosztować Cię tylko połowę. . . lub 75 $ rocznie, ponieważ otrzymasz darmowe 7500 mil rocznych nagród bonusowych. . . która jest warta 75,00 na każdą kartę podarunkową – na przykład w domach towarowych, restauracjach, płytach DVD i innych.

  Lub, Chase będzie mógł obniżyć twoją kartę do karty 60,00 / rok, a ty otrzymasz dodatkowe 30 $ w kartach podarunkowych, aby obniżyć swoje wydatki.

  Utrzymanie karty Chase na niższym poziomie pomoże ci również niezmiernie w zdobyciu innych kart Chase, które faktycznie mogą dać ci 2000 $ premii gotówkowej . Gdy masz już pierwszą kartę Chase, pozostałe karty są łatwo zatwierdzane. . . zwłaszcza wizytówki domowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy