Robb Bank $

Robb Bank $
16.10.2020
Category: Więcej Informacji

Zrobiliśmy nasze badania i dziś możesz dowiedzieć się o szacowanej wartości netto Robb Bank $, wieku, biografii, karierze, wzroście, wadze, rodzinie, Wiki . Oprócz tego uzyskasz również informacje o aktualnej wartości netto, zarobkach Robba, najnowszych pojazdach, luksusowych wakacjach.

Biografia

Robb Bank $ zyskał na znaczeniu jako raper. Robb urodził się 24 września 1994 w Brooklynie w Nowym Jorku. On i Chris Travis współpracowali przy utworze „Solid”. Robb Bank $ znalazł się na liście raperów . Raper, który zyskał sławę dzięki swojemu debiutanckiemu komercyjnemu wydawnictwu Year of the Savage w październiku 2015 roku. Swój pierwszy mixtape zatytułowany Calendars wydał w 2012 roku, a następnie z Tha City w 2013 roku. witryna SoundCloud z dziesiątkami tysięcy oddanych obserwujących.

Na tej stronie, która analizuje celebrytów, Robb jest dobrze znany jako jedna z czołowych gwiazd. Ta celebrytka została również zaliczona do sławnych osób urodzonych 24 września . Występuje jako część – Najpopularniejszy raper. Robb Bank $ jest jedną z celebrytów w wieku 23 lat .

Krótki profil
Imię Robb
Nazwisko Bank $
Zawód Kołatka
Wiek 23 lata
Znak zodiaku Libra
Data urodzenia 24 września 1994
Miejsce urodzenia Brooklyn, NY
Miasto Brooklyn
Kraj NY

Robb Bank $ Net Worth

Szacunkowa wartość netto Robb Bank $ , szybkie samochody, relaksujące wakacje, pompatyczny styl życia, dochody i inne funkcje są wymienione poniżej. Sprawdźmy, jak bogaty jest Robb Bank $ w 2019 roku?

Według Wikipedii, Forbes & Various Online, szacunkowa wartość netto Robb Bank $ Under Review . Poniżej możesz sprawdzić wartość netto, wynagrodzenie i wiele więcej z poprzednich lat.

Szacunkowa wartość netto w 2019 r 100 000–1 mln USD (w przybliżeniu)
Wartość netto z poprzedniego roku (2018) W trakcie sprawdzania
Roczne wynagrodzenie W trakcie sprawdzania.
Źródło dochodu Raper będący źródłem dochodu podstawowego.

Zauważ, że głównym źródłem pieniędzy Robba jest raper. Obecnie nie mamy wystarczających informacji na temat samochodów, miesięcznych / rocznych wynagrodzeń itp. Masz więcej informacji? Dajcie nam znać w komentarzach ..

Robb Bank $: wiek, wzrost i waga

Robb Bank $ 23 lata (stan na 2019 r.), Wzrost nieznany i waga Niedostępne. Wkrótce na tej stronie pojawią się dodatkowe informacje na temat rozmiaru sukienki i butów.

Robb Bank żyje czy żyje?

Słynny raper Robb Bank $ wciąż żyje (według Wikipedii, ostatnia aktualizacja: grudzień 2018).

Kilka faktów na temat Robb Bank $

  1. Robb Bank $ ma 23 lata .
  2. Urodził się jako Richard O’Neil Burrell na Brooklynie w Nowym Jorku. Jest znany jako syn artysty reggae Shaggy’ego i jego żony Rebeki Packer. W wieku sześciu lat on i jego matka przeprowadzili się na Florydę.
  3. Urodzony 24 września i Urodził się 1994 roku .
  4. W młodości sprzedawał narkotyki, aby utrzymać rodzinę. Od najmłodszych lat kochał rap, ale z powodu złej reputacji zniechęcił go do tego.
  5. Waga znaku urodzenia.
  6. Niektóre z jego popularnych singli to „Practice”, „All the Way Live” i „Ice Cold”.

Czas opinii

Czy po osiągnięciu tego miejsca masz komplementy, skargi lub opinie, którymi chcesz się podzielić? dzierżawa daj nam znać. Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2020 r.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy