Najlepsze karty kredytowe ze zwrotem gotówki w 2020 roku

17.02.2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: to jest post cykliczny, regularnie aktualizowany o nowe informacje.

Czasami nie potrzebujesz swoich kart kredytowych, aby nagrodzić mile lotnicze, dzięki czemu możesz polecieć do egzotycznego miejsca w pierwszej klasie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek opcje wykupu poza podróżami są cenne i niezbędne dla wielu posiadaczy kart. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy TPG mogą preferować punkty, które można przekazać, i wykorzystywać Twoje nagrody do podróżowania. Ale dla wielu cash back to podstawa – i nie ma w tym nic złego.

Dzisiaj chciałbym omówić najlepsze karty kredytowe typu cash back, których możesz używać, aby zmaksymalizować codzienne zakupy.

Najlepsze karty kredytowe Cash Back The Points Guy na rok 2020
 • Karta Blue Cash Preferred® od American Express: najlepsza na benzynę, artykuły spożywcze i transmisje strumieniowe
 • Citi® Double Cash Card: najlepsza do transferu salda Chase Freedom Unlimited: najlepsze dla intro APR Capital One® Savor® Cash Rewards Credit Card: Najlepsza do jedzenia i na wynos Chase Freedom: najlepszy do rotacyjnych kategorii bonusowych (nie jest już otwarty dla nowych kandydatów) Capital One® Spark® Cash for Business: najlepszy dla biznesu cashback Ink Business Cash Credit Card : Najlepsza dla małych firm Karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards : Najlepsza do zakupów online Karta Blue Cash Everyday® od American Express: najlepsza dla początkujących Karta Wells Fargo Propel American Express® : najlepsza dla osób dojeżdżających do pracyPorównaj karty kredytowe typu cash back Bonus za rejestrację / oferta powitalna Roczna opłata Stawka nagród Środki na wyciągu w wysokości 250 USD po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Obowiązują warunki.95 USD (zobacz stawki i opłaty)6% zwrotu gotówki za zakupy w amerykańskich supermarketach (do 6000 $ wydatków każdego roku z nagrodą, a następnie 1%) oraz na wybrane subskrypcje strumieniowe w USA
  Karta kredytowa
  Preferowana karta Blue Cash od American Express
  3% w tranzycie i na stacjach benzynowych w USA

  1% na wszystko inne

  2% zwrotu gotówki z pierwszych 25 000 USD wydanych na łączne zakupy na stacjach benzynowych i restauracjach w każdym roku rocznicowym konta

  2% w sklepach spożywczych i hurtowniach (do 2500 $ w połączonych wydatkach w kategorii premii co kwartał; następnie 1%)

  2% na amerykańskich stacjach benzynowych i wybranych amerykańskich domach towarowych

  1% na wszystko inne

  Informacje dotyczące Chase Freedom Unlimited, Wells Fargo Propel Amex, Capital One Savor Cash Rewards Credit Card i Capital One Spark Cash for Business zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Więcej informacji o najlepszych kartach kredytowych typu cash back

  Preferowana karta Blue Cash od American Express: najlepsza na benzynę, artykuły spożywcze i transmisje strumieniowe

  Oferta powitalna: kredyt w wysokości 250 USD po wydaniu 1000 USD na zakupy przy użyciu nowej karty w pierwszych trzech miesiącach od otwarcia konta.

  Stawka nagród : Zarabiaj 6% zwrotu gotówki za zakupy w wybranych amerykańskich subskrypcjach strumieniowych oraz w amerykańskich supermarketach (do 6000 USD wydatków każdego roku z nagrodą, a następnie 1%), 3% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych w USA i tranzytem oraz 1% gotówki z powrotem wszędzie. Obowiązują warunki.

  Opłata roczna: 95 USD (zobacz stawki i opłaty).

  Dlaczego ją wybraliśmy: Kolejną kartą kredytową z nagrodami z pewnymi intrygującymi kategoriami bonusów jest karta Blue Cash Preferred Card od American Express. To świetna uniwersalna karta cash back, ponieważ zapewnia solidne nagrody w kategoriach, które nie zawsze cieszą się dużym uznaniem z innych kart. Kiedy Amex dodał usługi przesyłania strumieniowego i tranzytu do kategorii bonusowych tej karty, dostałem w mojej głowie duży wzrost wartości. Pamiętaj tylko, że pobiera 2,7% opłaty za transakcję zagraniczną (zobacz stawki i opłaty), więc chociaż jest to świetna opcja do użytku w USA, nie powinieneś jej używać podczas podróży za granicę.

  Citi Double Cash Card: Najlepsza do przelewów na saldo Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagród: Zdobądź 2% zwrotu gotówki – 1% przy zakupie i kolejny 1%, gdy płacisz rachunek każdego miesiąca.

  Opłata roczna: 0 USD

  Dlaczego ją wybraliśmy: Jedną z najprostszych i najbardziej satysfakcjonujących kart cash-back jest Citi Double Cash Card. Ta karta zapewnia zwrot gotówki w wysokości 1% przy zakupie, a następnie 1% przy płatności. Aby zdobyć drugą nagrodę, musisz co miesiąc dokonać minimalnej płatności, ale pamiętaj, że zawsze zdecydowanie zalecamy spłacenie całego salda. Posiadacze kart mogą teraz zamienić zarobiony zwrot gotówki na Punkty ThankYou za pośrednictwem połączonego konta ThankYou.

  Przekształca się to w efektywny wskaźnik zarobków 2x ThankYou Point przy wszystkich zakupach. Wartości TPG Punkty ThankYou po 1,7 centa każdy, co oznacza, że ​​ta karta faktycznie uzyskałaby 3,4% zwrotu ze wszystkich zakupów. Niestety nie zdobędziesz bonusu powitalnego z tą kartą, ale długoterminowa wartość, którą oferuje, nadal sprawia, że ​​karta jest tego warta. Przeczytaj naszą pełną recenzję karty.

  Chase Freedom Unlimited: najlepsze dla intro APR Premia za rejestrację: zdobądź 200 USD premii po wydaniu 500 USD w pierwszych trzech miesiącach, a także zyskaj 5% zwrotu z pierwszych 12000 USD wydanych w sklepach spożywczych w pierwszym roku

  Stawka nagrody: Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% za zakupy.

  Opłata roczna: 0 USD

  Dlaczego go wybraliśmy: Oprócz solidnej struktury premii i zarobków stworzonych do codziennych wydatków, Chase Freedom Unlimited oferuje początkowy okres 0% RRSO przez 15 miesięcy na nowe zakupy (14,99% – 23,74% zmienna APR obowiązuje później). W ten sposób możesz zdobywać nagrody, finansując duże zakupy – po prostu upewnij się, że spłacasz saldo przed końcem początkowego okresu APR, aby uniknąć płacenia odsetek.

  Chase Freedom Unlimited to również świetna karta do sparowania z istniejącymi kartami kredytowymi Chase, aby zdobywać nagrody za wydatki niezwiązane z premiami – w rzeczywistości stanowi jedną trzecią Chase Trifecta. Jeśli masz kartę kredytową Ultimate Rewards, taką jak Chase Sapphire Preferred Card lub Chase Sapphire Reserve, możesz łączyć nagrody i korzystać z 25% do 50% premii za wykorzystanie portalu podróżniczego Chase i partnerów transferowych. Ponieważ TPG ceni punkty Ultimate Rewards po 2 centy za każdy, otrzymasz 3% zwrotu z wszystkich wydatków niezwiązanych z bonusem, gdy połączysz Freedom Unlimited z kartą Chase Ultimate Rewards. Pamiętaj, że ta karta otrzyma również zestaw nowych kategorii bonusowych.

  Capital One Savor Cash Rewards Karta kredytowa: najlepsza do jedzenia i na wynos Bonus za rejestrację: 300 $ premii po wydaniu 3000 $ na zakupy w pierwszych trzech miesiącach od otwarcia konta.

  Stawka nagród: zdobądź 4% zwrotu gotówki na posiłki i rozrywkę, 2% w sklepach spożywczych i 1% na wszystko inne.

  Opłata roczna: 95 USD

  Dlaczego go wybraliśmy: jeśli dużo wydajesz na jedzenie i rozrywkę, nie możesz być lepszy niż Capital One Savor. Jadalnia obejmuje restauracje, kawiarnie, bary, fast foody, piekarnie i nie tylko. Tymczasem rozrywka przyniesie Ci 4% na długiej liście zakupów, która obejmuje bilety na koncerty, bilety do kina, wydarzenia sportowe, parki rozrywki, niektóre atrakcje turystyczne i nie tylko. Oczywiście w tej chwili prawdopodobnie nie bierzesz udziału w wielu takich wydarzeniach, ale znowu będziesz, gdy zagrożenie COVID-19 ustąpi.

  Capital One Spark Cash for Business: najlepszy dla biznesu cashback Bonus za rejestrację: 500 $ bonusu po wydaniu 4500 $ w pierwszych trzech miesiącach od otwarcia konta.

  Stawka nagród: 2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy

  Opłata roczna: 95 USD, zniesiona w pierwszym roku

  Dlaczego go wybraliśmy: Wartość w prostocie wizytówek cash-back nie może być przeceniona. Chociaż punkty, które można przekazać, mogą być bardziej wartościowe, wydobycie tej dodatkowej wartości może być niezwykle czasochłonne. Ponadto, jeśli chodzi o podróżne karty kredytowe, nagrody często można wykorzystać tylko na podróże – i możesz teraz nie robić dużo tego. Czasami Twoja firma może potrzebować tej dodatkowej gotówki na inne wydatki.

  To, co czyni tę kartę jeszcze lepszą, to możliwość uzyskania nieograniczonego 2% zwrotu gotówki przy każdym zakupie. Nie musisz żonglować wieloma kartami, próbując zmaksymalizować określone kategorie bonusowe. Po prostu przesuń Spark Cash i ciesz się prostym zwrotem z każdego zakupu.

  Biznesowa karta gotówkowa z atramentem: najlepsza do wydawania małych firm Bonus za rejestrację: 500 $ zwrotu gotówki po wydaniu 3000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawka nagród: 5% zwrotu od pierwszych 25 000 USD wydanych na łączne zakupy w sklepach biurowych oraz usługach telefonii komórkowej, stacjonarnej, internetowej i telewizji kablowej w każdym roku rocznicowym konta. Otrzymasz również 2% zwrotu gotówki z pierwszych 25 000 USD wydanych na łączne zakupy na stacjach benzynowych i restauracjach w każdym roku rocznicowym konta, a także otrzymasz nieograniczony 1% zwrotu na wszystko inne.

  Opłata roczna: 0 USD

  Dlaczego ją wybraliśmy: Jest to bardzo satysfakcjonująca karta kredytowa dla małych firm z dużym bonusem powitalnym i hojnymi kategoriami bonusów – wszystko bez opłaty rocznej. Jeśli zmaksymalizujesz swoje wydatki bonusowe w obu kategoriach 5% i 2%, otrzymasz 1750 $ w nagrodach cashback, które można zdobyć każdego roku. W przypadku karty kredytowej bez rocznej opłaty to ogromny potencjał w zakresie zdobytych nagród. Oczywiście, jeśli połączysz tę kartę z kartą Chase Ultimate Rewards (w tym wszystkimi innymi kartami Chase Ink Business), Twoje nagrody mogą być bardziej wartościowe w przypadku podróży, ponieważ 1750 USD zamienia się w 3500 USD w potencjalnej wartości nagrody w postaci podróży. Pamiętaj jednak, że Chase wymaga obecnie zalogowania się przed złożeniem wniosku, więc tylko obecni klienci Chase mogą obecnie otrzymać tę kartę.

  Karta kredytowa Bank of America Cash Rewards: najlepsza do zakupów online Bonus za rejestrację: 200 $ premii za zwrot gotówki po wydaniu 1000 $ w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.

  Stawka nagrody: 3% zwrotu gotówki w wybranej kategorii (gaz, zakupy online, jadalnia, podróże, apteki lub remonty i wyposażenie domu) i 2% zwrot gotówki w sklepach spożywczych i hurtowniach z pierwszych 2500 USD łącznie zakupy kategorii premiowych co kwartał (następnie 1%). Możesz zmienić swoją kategorię 3% raz w miesiącu.

  Opłata roczna: 0 USD

  Dlaczego go wybraliśmy: Możliwość uzyskania 3% premii za zakupy online w wielu różnych sklepach jest wspaniała. Ponadto, w zależności od relacji bankowej z Bank of America, ten 3% zwrot może sięgać nawet 5,25% zwrotu, jeśli kwalifikujesz się do najwyższego poziomu programu Preferred Rewards. Jeśli Twoje nawyki związane z wydatkami zmieniają się w ciągu roku, karta Bank of America Cash Rewards powinna być na Twoim radarze.

  Karta Blue Cash Everyday® od American Express: najlepsza dla początkujących Premia rejestracyjna: zarób 150 $ po wydaniu 1000 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy

  Stawka nagród: zdobądź 3% zwrotu gotówki w amerykańskich supermarketach (do 6000 USD rocznie; następnie 1%), 2% na amerykańskich stacjach benzynowych i domach towarowych w USA, 1% na wszystkim innym

  Opłata roczna: 0 USD (zobacz stawki i opłaty)

  Dlaczego go wybraliśmy: początkujący gracze z nagrodami docenią brak rocznej opłaty Blue Cash Everyday i prostą strukturę nagród. Otrzymasz również 0% początkowej RRSO za zakupy przez 15 miesięcy od daty otwarcia konta, następnie zmienną APR, 13,99% do 23,99%). Chociaż z pewnością nie jest tak lukratywny z punktu widzenia zarobków jak Blue Cash Preferred, jest to świetna opcja dla tych, którzy po raz pierwszy wskakują do gry z nagrodami cash back.

  Wells Fargo Propel: najlepszy dla osób dojeżdżających do pracy Bonus powitalny: zdobądź 20 000 punktów po wydaniu 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Stawka nagród: Zarabiaj 3x na posiłkach (jedzenie poza domem i zamawianie na miejscu), stacjach benzynowych, transporcie publicznym, podróżach i wybranych usługach przesyłania strumieniowego; 1x na wszystko inne.

  Opłata roczna: 0 USD

  Dlaczego go wybraliśmy: Chociaż Wells Fargo Propel technicznie zapewnia punkty, a nie zwrot gotówki, punkty te są wymieniane po ustalonej wartości, dzięki czemu karta jest podobna do innych na tej liście. To świetna karta dla początkujących. Nie płacisz rocznej opłaty, a dodatkowo zarabiasz 3x w wielu typowych kategoriach wydatków.

  Podczas gdy guru punktów i mil mogą być sfrustrowani punktami, które są warte tylko 1 cent każdy, początkujący nie będą musieli zapamiętywać tabel nagród lub partnerów transferu badań, aby zmaksymalizować wykorzystanie.

  Karty kredytowe typu cash back wymagające członkostwa

  Niektóre karty kredytowe mają określone wymagania członkowskie. Następujące karty mogą być dobrymi opcjami, ale pominąłem je z głównej listy „najlepszych kart cash-back ze względu na wymagania członkostwa:

  • Karta Costco Anywhere Visa® firmy Citi: 4% kwalifikującego się gazu (do 7000 USD rocznie; następnie 1% od tej pory), 3% na restauracje i kwalifikujące się zakupy podróży oraz 2% w Costco. Karta nie ma opłaty rocznej, jeśli masz opłacone członkostwo Costco.
  • Karta Fidelity Rewards Visa Signature: 2% na wszystkie zakupy bez opłaty rocznej (wymagane jest posiadanie specjalnego konta Fidelity). Sam’s Club Mastercard: 5% na paliwo (do 6000 $ rocznie, a następnie 1%) i 3% na posiłki i podróże. Karta nie wiąże się z żadną opłatą roczną (musi mieć członkostwo w Sam’s Club, należy odwiedzić lokalizację Sam’s Club, aby ją wykupić i wypłacić maksymalnie 5000 USD rocznie). USAA Cashback Rewards Plus Karta American Express®: 5% od pierwszych 3000 USD na łączne zakupy gazu i bazy wojskowej USA rocznie. Zarabiaj 2% na pierwszych 3000 USD na zakupach artykułów spożywczych rocznie bez opłaty rocznej (musisz być członkiem USAA). Amazon Prime Rewards Visa Signature: 5% zwrotu z zakupów Amazon i Whole Foods, 2% zwrotu z restauracji, stacji benzynowych i aptek (musi być członkiem Amazon Prime).Informacje dotyczące karty Fidelity Rewards Visa, Sam’s Club Mastercard, USAA Cashback Rewards Plus karty American Express® zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

   Wybór najlepszej karty kredytowej typu cash back może wymagać wielu badań i stać się naprawdę przytłaczający. W TPG staramy się, aby proces badawczy był jak najprostszy. Spędzamy godziny przeglądając karty kredytowe dostępne u naszych partnerów i spoza naszej sieci, porównując je, aby zobaczyć, które karty oferują najlepszy zwrot dla czytelników. Oto kilka czynników, na które zwracamy uwagę przy wyborze kart kredytowych w naszym najlepszym przewodniku po kartach cash back:

   • Stawki nagród przede wszystkim sprawdzamy, które karty mogą pomóc Ci zdobyć najwięcej nagród w najpopularniejszych kategoriach wydatków, takich jak artykuły spożywcze, benzyna i codzienne wydatki.
   • Bonus za rejestrację – to jakiego rodzaju karty bonusowe za rejestrację oferują, jest kolejnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę przy wyborze naszych kart. Chociaż premia nie jest wymagana, aby znaleźć się na liście (witaj, Citi® Double Cash Card), premia za rejestrację może znacznie zwiększyć ogólną wartość karty w pierwszym roku jej istnienia. Opłata roczna – upewniamy się, że uwzględniamy karty, które nie mają opłaty rocznej, a także takie, które są objęte roczną opłatą w zamian za wyższe stawki nagród. Niezależnie od tego, czy Twój budżet uzasadnia płacenie rocznej opłaty, czy nie, w naszym przewodniku znajdziesz świetną kartę dla siebie. Okresy RRSO 0% – Wiele najlepszych kart cash back ma ustalony okres, kiedy nowe zakupy, transfery salda lub oba te elementy mają okres wprowadzający 0% APR. Dla każdego, kto chce skonsolidować zadłużenie lub sfinansować duży zakup, karty te są doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy przy jednoczesnym oszczędzaniu na stopach procentowych. Łatwość płatności – rozważamy również, w jaki sposób te karty pasują do większej strategii kart kredytowych. Czy możesz zamienić swoje nagrody na wymienialne waluty z rodziny kart? Czy uzupełnia kategorie wydatków innych kart? Są to pytania, które pomagają określić, jak „można powiązać kartę z innymi.Jak działają karty kredytowe typu cashback

    Karty cash-back zapewniają procent (zwykle od 1% do 5%) każdego zakupu. Te nagrody są gromadzone na koncie jako zwrot gotówki, który można następnie wykorzystać jako kredyt na wyciągu lub zdeponować na koncie bankowym. Zwrot gotówki zapewnia prostszy sposób zdobywania i wymiany nagród w porównaniu z punktami i milami.

    Zamiast nadążać za wycenami punktowymi i partnerami transferowymi, zawsze wiesz, co otrzymujesz dzięki zwrotowi gotówki pod względem wartości i opcji wykupu. Może to jednak również oznaczać, że zwrot gotówki jest bardziej ograniczony. Punkty i mile można często wymienić po cenie znacznie większej niż 1 cent za punkt. Ale jeśli szukasz łatwego sposobu na zdobycie nagród, które można wykorzystać na cokolwiek, gotówka może być najlepszą opcją.

    Powszechne rodzaje kart kredytowych typu cash back

    Przy tak wielu opcjach kart zwrotu gotówki może być trudno określić, która karta może być dla Ciebie odpowiednia. Na początek przyjrzyjmy się, jaki typ karty cash-back chcesz. Oto kilka typowych typów i zalety każdego z nich:

    Stała opłata: są to karty, które uzyskują ten sam współczynnik nagród za wszystkie wydatki. Przykładem jest Citi Double Cash, ponieważ zarabiasz takie same 2% we wszystkich kategoriach (1% przy zakupach, 1% przy płaceniu rachunku). Karta ryczałtowa świetnie nadaje się do codziennych wydatków, ponieważ nie musisz żonglować określonymi kategoriami bonusów, ale ogranicza ona Twój potencjał zarobkowy w popularnych kategoriach, takich jak restauracje czy podróże.

    Warstwowe: podobnie jak większość podróżnych kart kredytowych, te karty cash back oferują wyższe premie w określonych, statycznych kategoriach. Na przykład Blue Cash Preferred oferuje 6% zwrotu gotówki za jeden zestaw kategorii, 3% na inne i 1% na wydatki niezwiązane z premiami. Chociaż te karty są doskonałe do maksymalizacji nagród w kategoriach, na które wydajesz dużo każdego miesiąca, niekoniecznie będziesz zdobywać nagrody bonusowe przy każdym zakupie. Najlepiej połączyć je z kartą ryczałtową lub uzupełniającą warstwową.

    Rotacyjne kategorie: Rotacyjne karty kategorii zazwyczaj oferują 5% zwrotu gotówki w niektórych kategoriach, które zmieniają się co kwartał. Chase Freedom i Discover it Cash Back to przykłady. Chociaż 5% to doskonała stawka premii, pamiętaj, że te karty zazwyczaj ograniczają Twoje zarobki z premii do 1500 $ w każdym kwartale, w którym się rejestrujesz i musisz co kwartał aktywować nowe kategorie.

    Wybierz-kategorie-kategorii: Nowszą kategorią zwrotu gotówki, która pojawiła się w ostatnich latach, jest karta zwrotna typu „wybierz kategorie. Są to karty, które pozwalają Ci wybrać kategorię (lub kategorie), w których otrzymujesz nagrody bonusowe w każdym miesiącu. Osobiście uwielbiam te karty cashback, ponieważ pozwalają one dostosować strukturę nagród w sposób, w jaki inne karty nie. Ten typ karty jest świetny, jeśli Twoje nawyki związane z wydawaniem pieniędzy zmieniają się w ciągu roku. Przykładem takiej karty jest karta kredytowa Bank of America Cash Rewards.

    Jak wybrać kartę kredytową z możliwością zwrotu gotówki

    Na co należy zwrócić uwagę, porównując karty kredytowe oferujące zwrot gotówki? Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę:

    • Stawki zarobków: ile otrzymasz zwrotu gotówki? Czy jest to spójne dla wszystkich zakupów, czy też karta ogranicza najlepsze stawki do określonych rodzajów zakupów? Ponieważ zwrot gotówki z definicji zapewnia zwrot pieniędzy w portfelu, nie ma sposobu, aby naprawdę „zmaksymalizować zgromadzone punkty lub mile. Zamiast tego pamiętaj, aby ocenić dokładne wskaźniki zarobków w porównaniu z typowymi wzorcami wydatków.
    • Łatwość wykupu : Nie wszystkie karty cash-back są tworzone jednakowo, jeśli chodzi o faktyczne pobieranie gotówki do rąk lub na konto bankowe. Niektóre automatycznie umieszczają nagrody na wyciągu, podczas gdy inne zdobywają punkty / mile, które można następnie wymienić na zwrot gotówki lub kredyty na wyciągu, aby zrekompensować określone zakupy. Przeczytaj uważnie warunki programu nagród, aby wiedzieć, jak (i ​​kiedy) faktycznie otrzymasz środki. Dodatkowe korzyści : Trzeci czynnik dotyczy dodatkowych korzyści i funkcji kart. Czy wiąże się z opłatami za transakcje zagraniczne? A co z zasięgiem i dodatkową ochroną Twoich zakupów lub podróży? Korzyści te mogą znacznie zwiększyć wartość karty. Opłata roczna : Ostatnim aspektem do rozważenia jest ewentualna opłata roczna. Niektóre karty cash-back nie pobierają opłaty rocznej, ale inne tak. Bardzo ważne jest, aby zebrać liczby, aby sprawdzić, czy roczna opłata jest równoważona stopami zarobków na karcie.Maksymalizacja nagród w postaci zwrotu gotówki

     Zwrot pieniędzy czasami ma złą reputację w grze z nagrodami za podróże, ponieważ nie jest tak łatwo zmaksymalizować. Chociaż nie możesz wymienić gotówki za tę samą wartość, co punkty Chase Ultimate Rewards lub punkty Amex Membership Rewards, zwrot gotówki jest nadal cennym narzędziem, gdy pieniądze są napięte lub po prostu chcesz mieć prostą strukturę zarobków.

     Zwrot gotówki może być również zdeponowany na rachunku oszczędnościowym o wysokim zysku, aby zgromadzić fundusz awaryjny. Możesz zainwestować swój zwrot gotówki w długoterminowe zyski i na wcześniejszą emeryturę. Nawet jeśli często podróżujesz, karta cash-back może pomóc Ci zbudować fundusz gotówkowy na te części wakacji, których nie można pokryć milami lotniczymi.

     Konkluzja

     Gra z nagrodami za pomocą kart kredytowych to nie wszystko lub nic, jeśli chodzi o gromadzenie mil lub zwrot gotówki. Możesz mieć kartę dla każdego, a nawet kartę, która ma jedno i drugie.

     Karty cash-back odegrały integralną rolę w mojej ogólnej strategii dotyczącej kart kredytowych, pomagając mi zrównoważyć koszty podróży, których punkty i mile nie pokrywają. Ponadto nie ma wątpliwości, że zwrot gotówki może być prostszy i łatwiejszy do oszacowania – coś, co docenią zarówno zwykli podróżnicy, jak i początkujący.

     Dodatkowe raporty autorstwa Katie Genter.

     Wyróżnione zdjęcie autorstwa Bloemenmarkt / Getty Images.

     Aby zapoznać się ze stawkami i opłatami preferowanej Blue Cash, kliknij tutaj.

     Aby zapoznać się z cenami i opłatami za usługę Blue Cash Everyday, kliknij tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy