Jakie karty kredytowe są akceptowane w Costco?

17.02.2021
Category: Twoja Karta

Dzięki okazyjnym cenom na podstawowe artykuły pierwszej potrzeby, od 7-funtowego pojemnika z gulaszem z kurczaka po ubezpieczenie na życie, nic dziwnego, że firma Costco Wholesale została uznana przez National Retail Federation za jednego z pięciu największych sprzedawców detalicznych w kraju. W przypadku zakupów hurtowych wykraczających poza Twoje najśmielsze marzenia (jeśli nie ma go w Costco, czy naprawdę istnieje?), Zapewnienie rocznego członkostwa może wydawać się najwyższym priorytetem.

Ale kupujący uważaj – gigant handlu detalicznego nie akceptuje wszystkich kart kredytowych. Dlatego następnym razem, gdy wybierzesz się do lokalnego sąsiedztwa Costco, aby zastąpić kultowych faworytów, przygotuj się z odpowiednim plastikiem.

Płatności kartą kredytową Costco: podział

Przed 2016 rokiem członkowie Costco Wholesale potrzebowali karty American Express, aby dokonywać zakupów kartą kredytową, co było standardem sprzedawcy przez 16 lat. W kwietniu 2016 r. Costco zakończyło współpracę z Amex, aby rozpocząć nową współpracę z Visa.

Teraz musisz mieć kartę kredytową podłączoną do sieci Visa, aby móc dokonywać zakupów kartą kredytową w fizycznych sklepach Costco. Ale Costco.com akceptuje również karty Mastercard i Discover, więc jeśli nie masz karty Visa, nie masz szczęścia. A jeśli robisz zakupy za pośrednictwem usługi takiej jak Instacart, możesz również skorzystać z innych metod płatności.

Umowa sprzedawcy detalicznego z Visa zabrania używania jakiejkolwiek innej sieci kart do zakupów w sklepach kartami kredytowymi, dlatego Twoja karta kredytowa Mastercard, Discover lub American Express nie przyda się, gdy następnym razem pójdziesz do kasy.

Costco współpracuje również z Citi, które jest obecnie jedynym wydawcą kart kredytowych pod wspólną marką. Karta Costco Anywhere Visa ® firmy Citi (Recenzja) jest dostępna zarówno w modelu konsumenckim, jak i biznesowym i zapewnia posiadaczom kart nagrody za zakupy dokonane w Costco oraz kilka innych kategorii premii.

Wskazówka poufnaChociaż Costco akceptuje tylko karty kredytowe Visa w sklepach, firma akceptuje większość kart debetowych z kodem PIN we wszystkich sieciach.

Jakie inne metody płatności są akceptowane w Costco?Oprócz kart kredytowych Visa i większości kart debetowych Costco akceptuje metody płatności, w tym:

 • Karty gotówkowe Costco
 • Karty sklepów CostcoKarty EBT (dla kwalifikujących się zakupów)Płatności mobilne (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay)Należy pamiętać, że jeśli jesteś fanem płatności za pomocą portfela mobilnego, karta, której używasz, nadal musi być kartą Visa.

  Najlepsze karty kredytowe Visa do użytku w Costco

  Jeśli już zdobywasz całkiem niezłą ofertę, kupując hurtowo, dlaczego nie pójść o krok dalej i zapłacić kartą kredytową, która zapewni nagrody, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze?

  Visa sieciuje różne solidne karty z nagrodami, ale Twój wybór plastiku Costco powinien być określony przez nagrody, które chcesz zdobyć. Niektóre karty nadają priorytet kategoriom bonusowym, takim jak benzyna, podczas gdy inne mogą zarabiać więcej na podróżach. Karta używać do biegu Costco nietylkomusi być na zakupy. Ponieważ większość kart nie obejmuje klubów hurtowych jako kategorii bonusowej, wybierz kartę na podstawie tego, na czym chcesz zarobić nagrody poza wycieczkami do hurtowni.

  Oto nasze propozycje najlepszych kart kredytowych do wykorzystania we wszystkich Twoich potrzebach Costco (wszystkie poniższe karty to wizy; jeśli będziesz robić zakupy w Internecie lub za pośrednictwem usług dostawy żywności, Twoje opcje są znacznie większe).

  Karty kredytowe Costco

  Karta Costco Anywhere Visa ® firmy Citi

  Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 • NAJWAŻNIEJSZE
 • Odkryj jedną z najlepszych kart lojalnościowych Citi, zaprojektowaną wyłącznie dla członków Costco
 • 4% zwrotu gotówki za kwalifikujące się paliwo za pierwsze 7 000 USD rocznie, a następnie 1%3% zwrotu gotówki w restauracjach i kwalifikujących się zakupach podróży2% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy w Costco i Costco.com1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupyBrak opłaty rocznej z opłaconym członkostwem Costco i brak opłat za transakcje zagraniczne przy zakupachOtrzymuj coroczny certyfikat nagrody za kartę kredytową, który można wymienić na gotówkę lub towary w magazynach US Costco, w tym w Puerto RicoStandardowa zmienna RRSO dla Citi Flex Plan wynosi 15,24%. Citi Flex Plan udostępnia oferty według uznania Citi.Citi jest reklamodawcą Insider kart kredytowych.

  Karta Costco Anywhere Visa ® firmy Citi (recenzja) jest idealna dla zagorzałych fanów klubu magazynowego i chociaż szczytowe nagrody cash back nie są ukierunkowane na zakupy spożywcze, oferuje przyzwoity zwrot na stacjach benzynowych i w restauracjach. Aby złożyć wniosek, potrzebujesz członkostwa Costco, ale nie ma dodatkowej opłaty rocznej.

  Kolejnym zastrzeżeniem jest to, że nagrody można zazwyczaj wymienić tylko na zakupy Costco. Ponadto Costco obniża Twój certyfikat nagród pieniężnych tylko raz w roku po wyciągu z lutego, więc będziesz musiał czekać cały rok między wypłatami nagród.

  Wskazówka poufnaKarta biznesowa Costco Anywhere Visa® firmy Citi oferuje takie same stawki nagród jak osobista wiza Anywhere, która może być przydatna dla firm, które muszą dokonać zakupu zapasów.

  Karty ryczałtowe

  Chase Freedom Unlimited®

  DetaleChase Freedom Unlimited® (Recenzja) to dobry wybór, jeśli chcesz zarobić nieco więcej niż standardowy 1%, który karty zwykle oferują za zakupy spoza kategorii. Freedom Unlimited oferuje również 0% początkowy okres APR, aby pomóc spłacić Twoje podróże Costco, a bez rocznej opłaty jest to prawie oczywiste.

  Karta PenFed Power Cash Rewards Visa Signature®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 • NAJWAŻNIEJSZE
 • Środki na wyciągu w wysokości 100 USD po wydaniu 1500 USD na transakcje zakupu w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta
 • Promocyjna stawka 0% na 12 miesięcy od transferów salda dokonanych od teraz do 31 marca 2021 r. Następnie RRSO dla niezapłaconego salda i wszelkich nowych transferów salda będzie niezmienną stopą 17,99%. Opłata za przelew salda w wysokości 3% za transakcję podlega zatwierdzeniu kredytu. Jeśli skorzystasz z tego przelewu salda, od wszystkich zakupów dokonanych za pomocą karty kredytowej zostaną naliczone odsetki, chyba że zapłacisz całe saldo konta, w tym przelewy salda, w całości każdego miesiąca przed terminem płatności.Ceny i oferty aktualne na 1 października 2020 roku i mogą ulec zmianie.1,5% nieograniczonego zwrotu gotówki za wszystkie zakupy
  • Elastyczne opcje wykupu gotówki (kredyt na wyciągu Power Cash lub wypłata na rachunek bieżący lub oszczędnościowy)
  • Brak limitów, limitów ani ograniczeń kategorii nagród pieniężnychZdobądź 2% zwrotu gotówki w ramach programu PenFed Honors Advantage Brak opłaty rocznejBrak opłat za transakcje zagraniczneBrak opłaty za zaliczkęChip i zbliżeniowa funkcja „dotknij, aby zapłacić dla większego bezpieczeństwa, łatwości i wygody w punkcie sprzedażyKwalifikujący się do opcji Kliknij i zapłać za pośrednictwem bezpiecznego handlu zdalnego, dzięki czemu możesz cieszyć się łatwym i bezpiecznym zakupem onlineKupuj zmienną stopę procentową już od 14,99% –17,99% RRSOKarta PenFed Power Cash Rewards Visa Signature® (recenzja) nie jest zła, ale tak naprawdę zapewnia korzyść tylko członkom PenFed Honors Advantage, którzy otrzymają 2% zwrotu gotówki z każdego zakupu. Oferuje 1,5% zwrotu gotówki za zakupy dla osób, które nie kwalifikują się do programu PenFed Honors Advantage.

   Aby kwalifikować się do członkostwa PenFed Honors Advantage, musisz mieć aktywne konto czekowe w unii kredytowej lub spełnić wymagania dotyczące służby wojskowej. Jeśli kwalifikujesz się do wyższego poziomu nagród, jest to jedna z niewielu kart, które przyniosą Ci zwrot 2% w Costco bez opłaty rocznej.

   Karta podróżnicza

   Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards

   DetaleInformacje związane z kartą kredytową Capital One® Venture® Rewards zostały zebrane przez Insider karty kredytowej i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

   Za niewielką roczną opłatę, karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards (recenzja) oferuje posiadaczom kart nieograniczoną liczbę 2X mil przy każdym dokonanym zakupie. Brak opłat za transakcje zagraniczne i elastyczność w zakresie nagród – prześlij mile do jednego z partnerów lotniczych Capital One w zakresie podróży, aby potencjalnie uzyskać lepszy zwrot z wydatków.

   Karty portfela mobilnego

   Karta Visa Infinite® z rezerwą wysokościową US Bank

   Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

  • NAJWAŻNIEJSZE
  • 3X punktów za dolara za zakupy z portfelem podróżnym i mobilnym.
  • 50000 punktów bonusowych za wydanie 4500 $ w ciągu pierwszych 90 dni członkostwa, co odpowiada 750 $ na zwrot kosztów podróży.325 USD rocznego kredytu na podróże.Kredyt na opłatę aplikacyjną za Global Entry (100 USD) lub TSA Pre✓ (85 USD), raz na cztery lata.Podwyższony status w hotelach i kurortach Relais & Cheaux.12-miesięczne członkostwo w Priority Pass Select w celu uzyskania dostępu do poczekalni na lotnisku.12 bezpłatnych przepustek Gogo Inflight WiFi rocznie.Brak opłat za transakcje zagraniczne.Opłata roczna w wysokości 400 USD, 75 USD za dodatkowych autoryzowanych użytkowników.Teraz, gdy Costco oferuje dostęp do portfela mobilnego, możesz spojrzeć na kartę, która oferuje nagrody za odejście bez karty przy następnym zaciągu Costco. Karta US Bank Altitude Reserve Visa Infinite® (Recenzja) to jedna z najlepszych opcji, oferująca 3X punktów za wszystkie zakupy dokonane za pomocą kwalifikującego się portfela mobilnego.

   Chociaż Altitude Reserve daje posiadaczom kart znaczny zwrot między stopą nagród, kredytem na podróż w wysokości 325 USD a kredytem z opłaty TSA PreCheck / Global Entry, będziesz musiał zapłacić 400 USD za roczną opłatę.

   Karta Wells Fargo Cash Wise Visa®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

  • NAJWAŻNIEJSZE
  • Zdobądź 150 $ premii pieniężnej po wydaniu 500 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy
  • Zdobądź nieograniczone 1,5% nagród pieniężnych za zakupyCiesz się 1,8% nagrodami pieniężnymi za kwalifikujące się zakupy z portfelem cyfrowym, takie jak Apple Pay® lub Google Pay , w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia kontaŻadne ograniczenia kategorii, rejestracje i nagrody pieniężne nie wygasają, dopóki Twoje konto pozostaje otwarteUzyskaj ochronę do 600 USD na swój telefon komórkowy (z zastrzeżeniem potrącenia 25 USD) przed uszkodzeniem objętym ubezpieczeniem lub kradzieżą, płacąc miesięczny rachunek za telefon komórkowy kartą Wells Fargo Cash Wise Visa®Opłata roczna 0 USDWybierz „Zastosuj teraz, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach produktu, warunkach i zasadachJeśli nie chcesz płacić dużej rocznej opłaty, która wiąże się z bardziej opłacalną rezerwą wysokości, Cash Wise jest przyzwoitym wicemistrzem dla tych, którzy lubią korzystać z portfeli mobilnych. Ta karta nie ma opłaty rocznej i zapewnia długi okres 0% początkowej RRSO. W szczególności, dla naszych celów tutaj, posiadacze kart otrzymają niewielką premię w postaci zwrotu gotówki za zakupy dokonane za pomocą kwalifikującego się portfela mobilnego w ciągu pierwszych 12 miesięcy członkostwa w karcie.

   Inne karty do wykorzystania w Costco

   Oprócz konkretnych kart, które zaprezentowaliśmy, w Costco dostępnych jest wiele innych kart kredytowych Visa. Kilka innych dobrych to: Karta Roczna opłata Karta kredytowa Bank of America® Premium Rewards®95 $ Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards0 USD Karta kredytowa Capital One® VentureOne® Rewards0 USD Capital One® Spark® Cash for BusinessWstęp 0 USD za pierwszy rok; 95 dolarów później Ink Business Unlimited℠ Karta kredytowa0 USDWskazówka poufnaJeśli masz już błąd związany z podróżowaniem, nie zaniedbuj hotelowych kart kredytowych na potrzeby hurtowni. Często oferują lepszą stawkę nagród za dolara za zakupy spoza kategorii, które obejmują hurtownie, takie jak Costco.

   Dlaczego warto pozbyć się karty Costco American Express?

   Decyzja Costco o przejściu na Visa sprowadza się do sposobu, w jaki sieci zarabiają na transakcjach kartą kredytową. Za każdym razem, gdy transakcja zostanie zakończona przy użyciu karty kredytowej lub debetowej klienta, firma – w tym przypadku będzie to Costco – musi uiścić opłatę handlową.

   Jedną z zalet przejścia na Visa jest niższa opłata za transakcje sieciowe niż Amex. Nie jest to jednak nowość. W przeszłości wielu sprzedawców detalicznych nie akceptowało karty American Express jako opcji płatności. Wynika to z tego, że opłaty transakcyjne tej sieci są prawie dwukrotnie wyższe niż opłaty ustalane przez Visa, Mastercard i Discover.

   Chociaż akceptowanie wielu sieci zapewnia klientom większą elastyczność płatności, Costco nie wydaje się zbytnio cierpieć z powodu tej wyłączności. Costco oferuje teraz karty premiowe Anywhere Visa jako łatwe opcje, z których klienci mogą korzystać za każdym razem, gdy robią zakupy, chociaż, jak wspomniano, karty są najbardziej imponujące przy zakupie paliwa.

   Podczas następnej podróży do Costco nie zapomnij o swoim arsenale plastikowych przedmiotów do zdobycia nagród. Jeśli nadal szukasz odpowiedniej karty, aby jak najlepiej wykorzystać wycieczki do supermarketu, zapoznaj się z poniższymi propozycjami najlepszych kart kredytowych do sklepów spożywczych.

   Szukasz sposobu na dalsze zmaksymalizowanie transakcji, które zdobywasz, robiąc hurtowe zakupy w Costco? Nie wszystkie karty kredytowe są tworzone równo w oczach giganta magazynu, więc wybór odpowiedniej karty nagrody jest ważny.

   Insider karty kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od reklamodawców, których produkty mogą być wymienione na tej stronie. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart. Partnerzy reklamowi nie edytują ani nie promują naszych treści redakcyjnych. Treść jest dokładna zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie publikacji. Więcej informacji znajdziesz w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

   Informacje dotyczące karty kredytowej Capital One® Venture® Rewards, karty kredytowej Capital One® VentureOne® Rewards i karty kredytowej Capital One® Spark® Cash for Business zostały zebrane przez Insider kart kredytowych i nie zostały sprawdzone ani przekazane przez emitenta lub dostawcę tych produktów.

   Czy masz korektę, wskazówkę lub sugestię dotyczącą nowego posta? Skontaktuj się z nami tutaj.

   Poniższe odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawców bankowych. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawców bankowych. Nie jest obowiązkiem reklamodawców banku zapewnienie dokładności wszystkich postów i / lub odpowiedzi na pytania.

   2020 Credit Card Insider

   UJAWNIENIE REKLAMODAWCY: Credit Card Insider to niezależna witryna wspierana przez reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie mają wpływu na oceny kart ani nasze najlepsze oferty kart. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

   UJAWNIENIE OD REDAKCJI: Treści redakcyjne na tej stronie nie są dostarczane przez firmy, których produkty są prezentowane. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub oceny przedstawione tutaj należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Reklamodawcę.

   OŚWIADCZENIE: Wszystkie informacje zamieszczone na tej stronie były dokładne w momencie jej pierwszej publikacji. Dołożono wszelkich starań, aby treść była aktualna i dokładna. Jednak Insider kart kredytowych nie gwarantuje dokładności ani kompletności dostarczonych informacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymienionych produktów, odwiedź witrynę banku lub emitenta.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy