Jak przekazać mile Capital One partnerom lotniczym

17.02.2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: to jest post cykliczny, regularnie aktualizowany o nowe informacje.

W 2018 roku Capital One dodał do swojego programu lojalnościowego partnerów transferowych linii lotniczych, dając posiadaczom kart możliwość przesyłania mil do łącznie 15 programów lojalnościowych. Ten profit został wprowadzony w samą porę na święta 2018 i znacznie zwiększył wartość konsumencką marki Capital One dzięki dodatkowym sposobom wykorzystania przez posiadaczy kart kredytowych nagród na wydatki związane z podróżami.

W tym przewodniku pokażemy, jak uzyskać najwyższą wartość z zebranych mil: wymieniając mile na loty.

Opcje wykupu

Możesz gromadzić mile Capital One na czterech różnych kartach kredytowych:

Informacje dotyczące Capital One Spark Miles i Spark Miles Select zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Masz dwie szerokie możliwości wykorzystania mil Capital One: za stałą wartość lub przekazując je partnerom lotniczym i hotelowym. Przeniesienie zazwyczaj zapewnia lepszą wartość, ale to możliwość łączenia i dopasowywania wykupów w celu dostosowania do osobistych potrzeb związanych z podróżami zapewnia Capital One tak wyjątkową przewagę tutaj.

Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm alternatywom odkupienia.

Nagrody o stałej wartościCapital One oferuje kilka opcji uzyskania zwrotu o stałej wartości, gdy wykorzystasz mile. Jednak nie wszystkie z nich są sobie równe:

 • Wykorzystaj na ostatnią podróż – możesz wykorzystać swoje mile jako kredyt na kwalifikujące się zakupy podróżne dokonane w ciągu ostatnich 90 dni na karcie Venture lub Spark po stałej stawce 1 centa każdy. Nie ma minimalnej kwoty wykupu i możesz wymienić na zakupy dokonane w liniach lotniczych, hotelach, liniach kolejowych, agencjach wynajmu samochodów, limuzynach, liniach autobusowych, liniach wycieczkowych, taksówkach, biurach podróży i udziale w czasie.
 • Zarezerwuj nową podróż – Możesz zarezerwować nową podróż bezpośrednio przez Capital One i wykorzystać swoje mile po tej samej wartości 1 centa za sztukę, ale to zapobiegnie podwójnemu zanurzeniu się w jakimkolwiek programie nagród oferowanym przez internetowe biuro podróży. Pamiętaj również, że rezerwacja hoteli za pośrednictwem strony trzeciej – w tym Capital One – prawdopodobnie uniemożliwiłaby Ci zdobywanie punktów i korzystanie z odpowiednich przywilejów statusu elitarnego. W rezultacie prawdopodobnie lepiej zarezerwujesz podróż bezpośrednio, a następnie wykorzystasz mile na poczet środków na koncie. Wykorzystaj na karty podarunkowe – Możesz wykorzystać swoje mile Capital One na karty podarunkowe z tą samą stawką 1 cent za milę. Ale ponieważ karty podarunkowe często można kupić w sprzedaży, lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie mil na zakupy w podróży. Wymień na zwrot gotówki – powinieneś zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć tej opcji, ponieważ zapewni ona wartość wykupu tylko 0,5 centa za milę.Jeśli nie masz ochoty sprawdzić dostępności nagród lub znalazłeś świetną ofertę na przelot za gotówkę lub po prostu nie możesz wykorzystać mil lotniczych na wydatki na podróż, wykorzystaj mile Capital One po ustalonej wartości. Proces jest stosunkowo łatwy i nie wymaga przeskakiwania przez obręcze.

  Jak wykorzystać mile Capital One po ustalonej wartościNajpierw zaloguj się na swoje konto Capital One, kliknij saldo mil (znajdujące się pod ikoną karty), a zostaniesz przeniesiony na stronę nagród. Otrzymasz tam cztery opcje wykupu o stałej wartości – możesz wykorzystać swoje mile na podróże, karty podarunkowe, gotówkę lub przelać je na inne konto.

  Przekazywanie mil Capital One partnerom lotniczym

  Dostęp do portalu Capital One Rewards Miles można uzyskać bezpośrednio z głównej strony podsumowania bankowego. Wystarczy kliknąć mały link pod łączną liczbą mil premiowych:

  Capital One ma obecnie łącznie 13 partnerskich linii lotniczych, a także dwóch partnerów hotelowych. Partnerami linii lotniczych są:

  • Aeromexico
  • Air Canada (Aeroplan)Air France i KLM (Flying Blue)AlitaliaAviancaCathay PacificEmirates (przy stosunku transferu wynoszącym 2 mile Capital One na 1 milę Emirates Skywards)EtihadEVA AirFinnairJetBlueQantasSingapore Airlines (przy współczynniku transferu 2 Capital One mil na 1 Singapore KrisFlyer mil)Link do „Przekaż mile znajduje się po prawej stronie strony. Kliknięcie go powoduje wyświetlenie okna, które wymaga powiązanego numeru członkowskiego linii lotniczej, aby kontynuować:

   Zwróć uwagę, że wielu użytkowników, łącznie ze mną, zgłosiło problemy z dostępem do opcji „Przekaż mile na stronie nagród Capital One. TPG powiadomiła Capital One o problemie. W międzyczasie zwykle okazuje się, że problem wydaje się być tymczasowy, a przeglądarka Safari najczęściej sprawia użytkownikom problemy.

   Rzeczy, które należy wiedzieć, zanim prześlesz mile Capital One

   Przelewy są nieodwracalne, gdy tylko zostaną zakończone, więc zachowaj ostrożność, aby dostosować tę liczbę do dokładnych mil, które chcesz przesłać.

   Pamiętaj, że minimalna liczba mil, które możesz przesłać, to 1000, ale stamtąd możesz zwiększać kwotę w krokach co 100. Jest to bardzo fajna funkcja, która różni się od innych możliwych do przekazania walut punktów / mil (np. Przelewy Chase Ultimate Rewards muszą być w przyrosty o 1000 punktów). Może to być szczególnie przydatne, jeśli chcesz tylko doładować konto, ale pamiętaj, aby zwrócić uwagę na współczynniki transferu.

   Przelewy Capital One dla większości partnerów mają stosunek 2: 1,5, więc 10000 mil Capital One nie zapewni Ci 10000 mil lotniczych. Na szczęście powyższy ekran potwierdzenia wyraźnie powie Ci, ile mil otrzymasz w zamian za określoną liczbę mil Capital One.

   Po zakończeniu przesyłania zobaczysz komunikat „Sukces! wyskakujące okienko zawierające kod potwierdzający, który można zapisać i / lub wydrukować. Jest to pomocne, zwłaszcza że siedem partnerskich linii lotniczych nie oferowało możliwości natychmiastowego transferu w naszym ostatnim teście.

   Czasy transferu Capital One

   Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​poniższe linie lotnicze natychmiast otrzymały mój transfer mil, chociaż transfer może być szybszy lub wolniejszy. Ogólnie jednak te czasy mogą służyć jako wytyczne podczas planowania własnej podróży. Jeśli nie widzisz mil na swoim koncie programu lojalnościowego, wyloguj się i zaloguj ponownie. To zadziałało w przypadku kilku linii lotniczych, które nie pokazały od razu mojego zaktualizowanego przebiegu.

   Od 2020 r. Są to czasy transferu zgłoszone przez pracowników TPG:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy