Jak łatwo zamienić swoje bitcoiny na gotówkę

17.02.2021
Category: Więc Możesz

Kryptowaluty istnieją już od jakiegoś czasu, a coraz więcej firm internetowych zaczyna akceptować płatności w bitcoinach jako legalne płatności bezpośrednie. Jednak nadal może być trudnym zadaniem wykorzystanie swoich monet do każdej transakcji, której dokonujesz. Podczas gdy ludzie nie pozwalają sobie na częste zamiany bitcoinów na gotówkę, ponieważ kosztuje to dużo opłat, które musisz zapłacić, a kursy wymiany sprawiają, że jest to żmudne i niekorzystne, konwersja na gotówkę od czasu do czasu jest świetną opcją, którą ludzie robią Zanurz się. I, jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie transakcje pozwalają płacić bezpośrednio w bitcoinach. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zamiana Bitcoinów na gotówkę i uproszczenie procesu dla siebie i dla innych.

Tak więc, jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zamienisz bitcoiny na gotówkę, oto kilka prostych sposobów, za pomocą których możesz zamienić bitcoiny na rzeczywiste pieniądze:

Skorzystaj z bankomatu Bitcoin

Idź do bankomatu Bitcoin i spienięż swoje zarobki w bitcoinach. Bankomaty Bitcoin, jak sama nazwa wskazuje, to bankomaty, które zamieniają Twoje bitcoiny w walutę rządową. Większość dużych miast na całym świecie ma bankomaty Bitcoin, w których możesz spieniężyć swoje bitcoiny. Zwykle jest to najszybsza droga do spieniężenia zarobków.

Możesz tu również kupować bitcoiny w normalny sposób i działa bardzo podobnie do zwykłego bankomatu walutowego, więc nie powinieneś się martwić, jak to działa i wszystkimi innymi pytaniami dotyczącymi funkcjonalności. Oprócz bitcoinów, większość innych bankomatów akceptuje również Litecoin i Ethereum. Wadą tego najszybszego sposobu zamiany bitcoinów na gotówkę jest to, że stopy zwrotu nie są dla większości z nas korzystne, a opłaty, które musisz zapłacić za te transakcje bankomatowe, są znacznie wyższe niż transakcje online. Dlatego ludzie wybierają strony internetowe, takie jak https://bitcoinfuture.app, które nie tylko inwestują, handlują i wydobywają swoje bitcoiny, ale także odzyskują je, kiedy i kiedy ich potrzebują, z bardzo potrzebną elastycznością i łatwiejszą rentownością, w każdych okolicznościach.

Skorzystaj z usługi online

Rozmowy o usługach online prowadzą nas bezpośrednio do opcji usług online, z których możesz skorzystać, aby zamienić bitcoiny na gotówkę. Usługi online, które są niezawodne i profesjonalne, istnieją w wielu, więc możesz nie tylko kupować kryptowaluty i bitcoiny online i śledzić je, ale także możesz sprzedawać te bitcoiny innym w zamian za walutę wydaną przez rząd w swoim kraju. Możesz korzystać z ich stron internetowych, a ich aplikacje na Androida lub IOS oraz taryfy za takie transakcje są znacznie niższe niż w bankomatach Bitcoin, a kursy wymiany są również korzystne. Jedną z najpopularniejszych usług online jest https://bitcoinfuture.app/, gdzie łączą się z Twoim kontem bankowym, aby zapłacić za zakupy i zwroty kryptowalut i bitcoinów.

Kiedy sprzedajesz swoje bitcoiny, Twoje zarobki są przeliczane, a następnie bezpiecznie przesyłane na Twoje konto bankowe w ciągu kilku dni. Większość ludzi korzysta z tych usług online, aby wypłacić zyski ze swoich bitcoinów za pośrednictwem przelewów bankowych, w miarę możliwości. Możesz także na swoje konta otrzymywać płatności w bitcoinach od znajomych, rodziny i klientów.

Karty debetowe Bitcoin

Słyszałeś kiedyś o karcie debetowej Bitcoin? Podobnie jak zwykłe karty debetowe, istnieją również karty debetowe bitcoin. Ich użycie jest bardzo praktyczne, ponieważ możesz używać tych kart debetowych do płacenia za dowolną kryptowalutę lub bitcoin. Są również jednym z najtańszych sposobów na spieniężenie zarobków w bitcoinach, ponieważ możesz użyć tych kart, aby zapłacić dowolnemu wybranemu sprzedawcy. Sposób działania tych kart debetowych bitcoin odbywa się za pośrednictwem usług online, w których wpłacasz swoją kryptowalutę lub bitcoiny za pośrednictwem dostawcy usług online, który konwertuje bitcoiny na walutę fiducjarną, taką jak dolar amerykański lub euro.

Istnieje wielu dostawców kart debetowych bitcoin, wśród nich najlepsi to CoinJar, Monaco i Bitpay. Wszystkie te karty, które są wydawane, są zasilane przez Mastercard lub Visa, co sprawia, że ​​kwalifikują się do wszystkich celów zakupów online i offline, a także w sklepach stacjonarnych. W zależności od Twojej lokalizacji geograficznej określa się, czy uzyskasz dostęp do karty debetowej Bitcoin, czy nie, a jeśli to zrobisz, jakie są dzienne i miesięczne dopuszczalne limity użytkowania. Tak więc, zanim ją zdobędziesz, przeprowadź dobrze swoje badania i zdobądź odpowiednią kartę dla siebie, w zależności od przepisów obowiązujących w Twoim kraju i pozwoleń na użytkowanie geograficzne.

Zaleca się przechowywanie zarobków kryptowalut lub bitcoinów zapisanych w repozytorium usług online lub portfelu cyfrowym, a po dłuższym czasie można je zamienić na gotówkę. Jeśli zajdzie sytuacja, w której potrzebujesz natychmiastowych finansów, możesz odzyskać swoje zarobki w bitcoinach za pomocą karty debetowej lub bankomatu Bitcoin lub przekonwertować je za pośrednictwem usługi online i przelać na swoje konto bankowe. Jeśli żadna z tych rzeczy nie zadziała od razu lub nie masz niezbędnego dostępu, możesz spróbować sprzedać je znajomym w zamian za walutę fiducjarną lub gotówkę, jak to nazywamy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy