Gdzie można otrzymać pożyczkę na zwrot podatku?

17.02.2021
Category: Tego Samego

Spodziewasz się zwrotu podatku w tym roku?

Wiele osób chce wykorzystać tę gotówkę w nagłych wypadkach. Dlatego kilka platform do przygotowywania podatków oferuje pożyczki na zwrot podatku.

Te pożyczki z oprocentowaniem 0% są zwykle dostępne na kilka tygodni przed otrzymaniem zwrotu i wahają się od kilkuset do kilku tysięcy dolarów.

Spis treści

Gdzie uzyskać pożyczki na zwrot podatku

H&R Block

H&R Block Emerald Advance for 2021 oferuje pożyczki na zwrot podatku. Aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 1000 USD oczekiwanych zwrotów. Kwoty pożyczki wahają się od 500 do 3000 USD.

W większości sytuacji możesz oczekiwać, że Twoje pieniądze będą dostępne na Twojej karcie H&R Block Emerald Prepaid Mastercard tego samego dnia. Wtedy masz możliwość przelania tych środków bez uiszczania opłaty.

Jedynym wymaganiem jest to, że H&R Block musi przygotować Twoje podatki. Minimalna opłata za przygotowanie podatku wynosi 59 USD, co dotyczy głównie prostych zeznań podatkowych.

Tylko uczestniczące biura H&R Block świadczą tę usługę, a termin upływa 28 lutego.

Intuit TurboTax

TurboTax Refund Advance Loan na 2021 r. Oferuje pożyczki na zwrot podatku za pośrednictwem First Century Bank. Podobnie jak H&R Block, minimalna kwota zwrotu podatku wynosi 1000 USD. Kwoty pożyczki wahają się od 250 USD w najniższej cenie do 1000 USD w najwyższej.

Pieniądze otrzymasz w ciągu dwóch dni od przyjęcia zeznania podatkowego przez IRS i po otwarciu konta dla karty Turbo Prepaid Visa. Tymczasowe informacje o karcie można wykorzystać do zakupów online, ale fizyczna karta zostanie odebrana w ciągu pięciu do dziesięciu dni roboczych.

Jedynym wymogiem jest to, że nie kwalifikujesz się, jeśli Twój stanowy zwrot pieniędzy jest w Vermont, Karolinie Północnej lub Illinois. Musisz również uzyskać zgodę na kartę Turbo Prepaid Visa. Minimalna opłata za przygotowanie podatku wynosi 89,99 $, a termin uzyskania tych pożyczek to 15 lutego.

Jackson Hewitt

Jackson Hewitt Loan Advance for 2021 współpracuje z MetaBank w celu wypłaty zaliczek na zwrot. Minimalna kwota zwrotu, do której masz prawo, wynosi 300 USD. W zależności od spodziewanego zwrotu, możesz wziąć pożyczkę wakacyjną o wartości nawet 200 USD lub pożyczkę o wartości nawet 3500 USD.

Zwykle otrzymanie pieniędzy zajmuje tylko kilka godzin, jeśli ładujesz je na przedpłaconą kartę debetową. Pamiętaj, że wpłaty bezpośrednie mogą zająć do pięciu dni roboczych.

Aby się kwalifikować, musisz upewnić się, że podatki zostały przygotowane w Jackson Hewitt i musisz mieć jakąś formę weryfikacji dochodów.

Ta opcja zwrotu zaliczki kończy się 24 lutego.

Jak działa pożyczka na zwrot podatku?

Większość pożyczek na zwrot podatku jest dostępna w ciągu 24 godzin. Te zabezpieczone pożyczki są zabezpieczone przed zwrotem podatku. Kiedy nadejdzie zwrot pieniędzy, pożyczkodawca pobierze pożyczone pieniądze z tego zwrotu, zanim reszta pieniędzy zostanie wysłana do Ciebie.

Jedną z tych pożyczek możesz otrzymać tylko wtedy, gdy złożyłeś podatki za pośrednictwem firmy rozliczającej podatek, takiej jak wymienione powyżej. Firmy zazwyczaj mają wymagania dotyczące kwoty, jaką ci pożyczą. Zwykle zależy od wielkości zwrotu.

Czasami określa się je mianem zaliczek na zwrot podatku. Docelowymi odbiorcami są zazwyczaj osoby, którym przysługuje Dodatkowa ulga podatkowa na dzieci lub Ulga podatkowa na zarobki, co spowoduje opóźnienie zwrotu podatku do 15 lutego. Podatnicy ci nie uzyskają dostępu do tych zwrotów co najmniej 27 lutego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy