Finansowanie łodzi 101

17.02.2021

Dlaczego warto pomyśleć o pływaniu łódką w środku zimy? Powodów jest wiele, poza rozjaśnianiem zimnych dni marzeniami o ciepłych, słonecznych dniach na wodzie. Jednym z nich jest to, że zbliża się sezon pokazów łodzi, a wraz z nim możliwość skorzystania z najlepszych okazji roku. Pokazy są idealnie zgrane w czasie, aby przyciągnąć kupujących do ich wymarzonej łodzi w samą porę na nadchodzący sezon żeglarski. Możesz nawet skorzystać z przywilejów i zachęt, dzięki którym warto dokonać wcześniejszego zakupu.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowej łodzi, jest jeden ostatni krok w procesie, który łatwo przeoczyć. Może się to zdarzyć, gdy przejdziesz do zaplecza i wejdziesz przez drzwi z napisem „Finanse. Może to być wręcz onieśmielające, gdy menedżer finansowy pojawia się na scenie z kalkulatorem i stosem dokumentów kredytowych.

Unikaj przeciążenia sensorycznego na hali wystawowej lub w biurze finansowym, planując z wyprzedzeniem. Nasza witryna internetowa zawiera przydatne informacje, które pomogą Ci podejmować trafne decyzje zakupowe. Zapoznaj się z naszą sekcją 5 porad dotyczących kupowania łodzi na końcu tych wskazówek, aby uzyskać więcej zasobów.

Finansowanie 101

Jeśli będziesz ubiegać się o finansowanie, rozważ następujące kroki.

 • Sprawdź swoją bezpłatną zdolność kredytową w trzech krajowych biurach (Equifax, Experian i TransUnion). Twoja ocena kredytowa może mieć wpływ na opcje finansowania. Wiedz również, że gdy pożyczkodawca sprawdza Twoją zdolność kredytową, może spaść o kilka punktów.
 • Oblicz kwotę zaliczki, na którą Cię stać. Większość pożyczkodawców poprosi o co najmniej 10% kwoty pożyczki.Określ kwotę, jaką możesz przeznaczyć na miesięczne płatności z budżetu.Porównaj oferty pożyczek. Aby usunąć tę część z drogi, możesz ulec pokusie poddania się temu, co oferuje dealer. Sprawdź swoje opcje w innych instytucjach pożyczkowych.Uzyskaj wstępne zatwierdzenie. Jeśli korzystasz z usług zewnętrznego pożyczkodawcy, list wstępnie zatwierdzający daje tobie i dealerowi pewność i zobowiązanie, że jesteś poważnym nabywcą.Poznaj warunki wypłaty. Zwykle pożyczkodawcy rezerwują dłuższe okresy 180 lub 240 miesięcy na pożyczki na łódź w wysokości 25 000 USD lub więcej. Dłuższe terminy oznaczają niższe miesięczne płatności za daną cenę zakupu. Należy jednak pamiętać, że im dłuższy okres pożyczki, tym dłużej zajmie Ci zdobycie kapitału w zakupie. W dłuższej perspektywie odsetki mogą być większe niż za łódź.Co jeszcze mogę sfinansować? Jeśli korzystasz z usług pożyczkodawcy specjalizującego się w pożyczkach łodzi, będziesz mieć możliwość rozważenia włączenia opcjonalnych produktów lub usług. Mogą to być akcesoria, rozszerzone usługi i plany ochrony płatności. Korzyść z takich planów rozciąga się na kilka lat, więc warto byłoby uwzględnić je w pożyczce za bardzo niewielki wzrost miesięcznej raty.Nie zapomnij o ubezpieczeniu

  O tak, to. W swoim miesięcznym budżecie należy uwzględnić składkę na ubezpieczenie łodzi. Twoja istniejąca polisa samochodowa może obejmować okres karencji, który pozwala na dzień lub dwa na zmianę polisy na nową polisę po opuszczeniu dealera. Inaczej jest w przypadku łodzi. Przed opuszczeniem salonu należy wykupić ubezpieczenie łodzi. Dowód ubezpieczenia łodzi jest obowiązkowy w wielu stanach i może być wymagany przez pożyczkodawcę. Niektóre mariny wymagają nawet potwierdzenia polisy wynajmu, a dla wędkarzy turniejowych wiele turniejów wymaga ubezpieczenia. Istnieją dwie główne opcje polis ubezpieczeniowych – nowa polisa, niezależna od innych posiadanych przez Ciebie polis ubezpieczeniowych lub polisa parasolowa, która jest dołączona do ubezpieczenia właściciela domu. Istnieją minimalne wymagane obszary ochrony, w tym odpowiedzialność wobec innych, płatności medyczne, szkody,usuwanie wraków i koszty leczenia holowanych narciarzy wodnych. Pamiętaj, że chcesz mieć pewność, że koszty łodzi są pokrywane, a także wszelkie obrażenia odniesione przez Ciebie lub innych żeglarzy oraz wszelkie przedmioty osobiste, które masz na łodzi, np. Sporty wodne lub sprzęt wędkarski.

  Mądrze wybieraj finansowanie

  Masz wiele możliwości finansowania. Twój bank jest tylko jednym z nich. Inną alternatywą jest wiarygodny pożyczkodawca specjalizujący się w pożyczkach łodzi. Korzyści obejmują zakup fabrycznie zabezpieczonych przedłużonych planów serwisowych i innych produktów ochrony kredytu, które nie są oferowane przez banki. Prowadząc interesy w Bass Pro Shops / Cabela’s Boating Center, możesz sfinansować swoją łódź za pośrednictwem White River Financial Services, lidera na rynku pożyczek na łodzie. Działające od 1984 r. Firmy obsługujące pożyczki White River Financial Services świadczyły usługi finansowe specjalnie zaprojektowane dla branży morskiej i zewnętrznej. Mając dostęp do najlepszych krajowych i regionalnych pożyczkodawców w całym kraju, firmy zajmujące się przetwarzaniem pożyczek pomogą Ci szybko i łatwo uzyskać odpowiednią pożyczkę.

  5 wskazówek dotyczących zakupu łodzi

  Tutaj znajdziesz porady ekspertów, jak rozpocząć przygodę z zakupem łodzi, tak jak w przypadku dnia nad jeziorem, tj. W przyjemnym, bezstresowym otoczeniu, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy. swoją twarz, gdy bierzesz klucze do wymarzonej łodzi.

  Inteligentne

  zakupy włodziUnikaj przytłoczenia, współpracując z dealerem, w którym finansowanie jest częścią bezstresowego kupowania. Możesz to zrobić w Bass Pro Shops / Cabela’s Boating Centers, gdzie zostaniesz wprowadzony w sztukę kupowania łodzi BEZ HAGGLE NO HASSLE. Nasz wewnętrzny zespół usług finansowych kontynuuje dobrą atmosferę posiadania łodzi od nas.

  Odpowiedzi konsultanta ds. Sprzedaży

  Poznaj Danyeala O’Briena, certyfikowanego konsultanta ds. Sprzedaży w centrum łodzi Bass Pro Shops w Springfield, MO. Jej wewnętrzny wgląd może pomóc Ci przejść, zanim jeszcze odwiedzisz salon wystawowy po raz pierwszy.

  Pytania dotyczące

  kupujących łódź po raz pierwszy Jeśli rozważasz zakup pierwszej łodzi, być może szukasz pomysłów, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać czas na wodzie. Oto pięć często zadawanych na ten temat pytań od kupujących łódź po raz pierwszy wraz z pomocnymi odpowiedziami!

  Boat Show 101

  Unikaj przeciążenia sensorycznego podczas spaceru po parkiecie targowym dzięki tym wskazówkom, jak najlepiej wykorzystać swoje wrażenia.

  Nowe a używane łodzie

  Kup nowe czy używane? Oba są warte rozważenia podczas zakupów łodzi – szczególnie dla kupujących po raz pierwszy. Oczywiście każdy chce nowej łodzi. Nawet jeśli w Twoim budżecie preferowane są nowe, istnieją dobre powody, aby rozważyć zakup używany. Jest dla ciebie nowy? A może używany jest bardziej w Twoim stylu? Ten artykuł pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy