Bank of America wprowadza cyfrową kartę debetową

17.02.2021

 • Najnowsze funkcje zapewniają większą wygodę 27 milionom klientów bankowości mobilnej

 • Firma uznana za „najlepszą w swojej klasie w kartach wyników bankowości mobilnej i internetowej firmy Javelin 2019

Bank of America ogłosił dziś wprowadzenie cyfrowej karty debetowej i innych ulepszeń do wielokrotnie nagradzanej aplikacji bankowości mobilnej, zaprojektowanej w celu ułatwienia i wygodniejszego zarządzania finansami dla klientów w drodze. Te najnowsze udoskonalenia dodatkowo usprawniają zaawansowane technologicznie i zaawansowane podejście firmy do pomagania klientom w osiąganiu ich celów finansowych.

Ta cyfrowa karta debetowa ma takie same zabezpieczenia i zalety jak fizyczna karta debetowa i jest natychmiast dostępna do użycia w aplikacji mobilnej. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej uprawnieni klienci mogą poprosić o cyfrową kartę debetową w celu uzyskania nowej lub zamiennej karty debetowej, a następnie mogą natychmiast i bezpiecznie:

 • Płać w sklepach, aplikacjach i online za pomocą portfela mobilnego.
 • Rób zakupy online, uzyskując dostęp do wszystkich niezbędnych danych karty w aplikacji mobilnej.Otrzymuj gotówkę i dokonuj wpłat w bankomatach Bank of America bez karty.„Naszym celem jest zapewnienie klientom niespotykanej dotąd wygody – powiedział David Tyrie, szef działu zaawansowanych rozwiązań i bankowości cyfrowej w Bank of America. „Dzięki naszej nowej cyfrowej karcie debetowej klienci mogą dokonywać transakcji natychmiast i uniknąć czekania na stałą kartę. Ta funkcja jest jedną z kilku nowych ofert cyfrowych, które wzmacniają nasze zaangażowanie w ułatwianie życia finansowego klientów .

  W nadchodzących tygodniach Bank of America będzie również wdrażał zamówienia mobilne, które umożliwią klientom składanie zamówień na waluty obce i nie tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej i śledzenie postępów:

  • Klienci podróżujący za granicę mogą planować z wyprzedzeniem i łatwo zamawiać obcą walutę, wybierać konkretne centrum finansowe do odbioru lub dostawę do domu i otrzymywać powiadomienia na każdym kroku – wszystko za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
  • Klienci z małych firm mogą skorzystać z Mobile Order, aby zamówić w przedsprzedaży rachunki i monety o nominale potrzebnym do utrzymania działalności. Klienci mogą wybrać konkretne centrum finansowe do odbioru i śledzić swoje zamówienia za pomocą alertów i aktualizacji w czasie rzeczywistym. Javelin Strategy & Research uznaje możliwości mobilne i internetowe za najlepsze w branży

   Bank of America został również niedawno wyróżniony za doskonałość w bankowości mobilnej i internetowej przezJavelin Strategy & Research:

   • Już trzeci rok z rzędu Bank of America otrzymał tytuł „Najlepszego w swojej klasie zarówno w karcie wyników bankowości mobilnej 2019, jak i karcie wyników bankowości internetowej.
   • Bank został uznany za lidera w pięciu oddzielnych kategoriach: łatwość obsługi, zwiększanie bezpieczeństwa, sprawność finansowa, obsługa klienta i otwieranie konta.Javelin Strategy & Research, firma doradcza zajmująca się badaniami, bada rozwiązania cyfrowe oferowane w kilku największych amerykańskich instytucjach finansowych. Karty wyników bankowości mobilnej i internetowej oceniają poszczególne cechy na podstawie ich wartości strategicznej, konieczności taktycznej oraz trendów branżowych i konsumenckich. Ogólne wyniki są połączeniem sześciu kategorii ważonych według tego, co według konsumentów jest najważniejsze dla ich zadowolenia z bankowości mobilnej i internetowej.

    Inwestowanie na styku high-tech i high-touch

    Bank of America nadal inwestuje w swoją cyfrową i fizyczną obecność, pomagając klientom w zaspokajaniu ich potrzeb finansowych i zapewniając bezproblemową obsługę we wszystkich kanałach. W ramach tej zaawansowanej technologicznie strategii firma:

    • Zmodernizowano i rozbudowanocentrum finansowe i sieć bankomatówaby zapewnić lepszą obsługę ponad 66 milionom klientów na nowych i istniejących rynkach
    • Wykazał swoje zaangażowanie w budowanie relacji z klientami na całe życie dzięki Preferred Rewards, pierwszemu w swoim rodzaju, kompleksowemu programowi lojalnościowemuWprowadzone również z Merrill:

     • Niedawno rozszerzoneMerrill Guided Investingo możliwość współpracy z doradcą, dając klientom i potencjalnym klientom możliwość płynnego przejścia od oferty cyfrowej do relacji doradczejO Bank of America Digital Banking

      Platforma bankowości cyfrowej Bank of America jest stale rozwijającym się źródłem zwiększonego zaangażowania i satysfakcji klientów, obsługując ponad 37 milionów klientów cyfrowych, w tym ponad 27 milionów aktywnych użytkowników mobilnych. Wielokrotnie nagradzana aplikacja mobilna i bankowość internetowa jako pierwsze otrzymały certyfikat JD Power za „Znakomite doświadczenie klienta. W pierwszym kwartale 2019 roku klienci logowali się do telefonu komórkowego 1,5 miliarda razy i zdeponowali 34 miliony czeków za pośrednictwem telefonu komórkowego.

      Bank Ameryki

      Bank of America jest jedną z wiodących na świecie instytucji finansowych, obsługującą klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje, oferując pełną gamę produktów i usług bankowych, inwestycyjnych, zarządzania aktywami oraz innych produktów i usług związanych z zarządzaniem finansami i ryzykiem. Firma zapewnia niezrównaną wygodę w Stanach Zjednoczonych, obsługując około 66 milionów klientów indywidualnych i małych firm, obsługując około 4400 detalicznych centrów finansowych, w tym około 1800 centrów pożyczkowych, 2200 centrów finansowych z doradcą Consumer Investment Financial Solutions oraz 1500 centrów biznesowych; około 16 400 bankomatów; i wielokrotnie nagradzana bankowość cyfrowa z ponad 37 milionami aktywnych użytkowników, w tym ponad 27 milionami użytkowników mobilnych. Bank of America jest światowym liderem w zarządzaniu majątkiem,bankowość korporacyjna i inwestycyjna oraz handel w szerokim zakresie klas aktywów, obsługujący korporacje, rządy, instytucje i osoby fizyczne na całym świecie. Bank of America oferuje wiodące w branży wsparcie dla około 3 milionów właścicieli małych firm poprzez pakiet innowacyjnych, łatwych w użyciu produktów i usług online. Firma obsługuje klientów poprzez działalność w Stanach Zjednoczonych, ich terytoriach i około 35 krajach. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.Firma obsługuje klientów poprzez działalność na terenie Stanów Zjednoczonych, ich terytoriów i około 35 krajów. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.Firma obsługuje klientów poprzez działalność w Stanach Zjednoczonych, ich terytoriach i około 35 krajach. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na giełdzie nowojorskiej.

      Więcej wiadomości Bank of America, w tym informacje o dywidendach i inne ważne informacje, można znaleźć wredakcji Bank of America. Kliknijtutajaby zarejestrować się w celu otrzymywania powiadomień e-mail o nowościach.

      Firma Merrill, jej podmioty stowarzyszone i doradcy finansowi nie udzielają porad prawnych, podatkowych ani księgowych. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji finansowych należy skonsultować się z doradcami prawnymi i / lub podatkowymi.

      Produkty bankowe są dostarczane przez Bank of America, NA i banki stowarzyszone, członków FDIC oraz spółki zależne będące w całości własnością Bank of America Corporation.

      Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (zwane również „MLPF & S lub „Merrill) udostępnia określone produkty inwestycyjne sponsorowane, zarządzane, dystrybuowane lub dostarczane przez firmy, które są filiami Bank of America Corporation („BofA Corp.) ). MLPF & S jest zarejestrowanym brokerem-dealerem, członkiem SIPC i spółką zależną będącą w całości własnością BofA Corp.

      Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC

      Nie są objęte gwarancją bankową

      Może stracić na wartości

      2019 Bank of America Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy