Bank of America Near Me Now

Bank of America Near Me Now
16.10.2020

Bank of America to międzynarodowa korporacja finansowa, która wydaje się być jedną z największych firm na świecie. Według stanu na koniec 2016 r. Forbes podał, że Bank of America jest 11. największą firmą na świecie. Z pomocą tej strony będziesz w stanie znaleźć lokalizację Bank of America Near Me .

Bank of America Near Me – Użyj mapy

W chwili obecnej Bank of America prowadzi operacje finansowe we wszystkich 50 stanach Stanów Zjednoczonych, Dystrykcie Kolumbii oraz w ponad 40 krajach na różnych kontynentach. Bank świadczy wszelkiego rodzaju usługi bankowe i finansowe w większości krajów, w których prowadzi działalność. Bank of America wydaje się być drugim co do wielkości bankiem w Stanach Zjednoczonych pod względem sumy aktywów.

Lokalizacje Bank of America Near Me

Biorąc pod uwagę, że BofA działa w ponad 40 krajach (głównie w krajach rozwiniętych), możesz skorzystać z poniższej mapy, aby znaleźć lokalizacje Bank of America Near Me:

Oprócz bankomatów i centrów bankowych Bank of America, bank podpisał również umowy o współpracy z wieloma bankami w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Jeśli korzystasz z bankomatów tych banków partnerskich do wypłaty gotówki, opłaty za wypłatę będą znacznie niższe. Aby skorzystać z tych partnerstw, powinieneś starać się wypłacić pieniądze w bankomatach następujących banków:

  • China Construction Bank (Chiny kontynentalne, z wyłączeniem terytorium Hongkongu);
  • Westpac Bank (Nowa Zelandia i Australia);
  • Scotiabank (większość krajów Ameryki Północnej i Południowej, w tym Meksyk, Kanada, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Wyspy Turks i Caicos, Trynidad i Tobago, Saint Vincent i Grenadyny, Saint Lucia, Saint Kitts i Nevis, Portoryko, St. . Maarten, Jamajka, Grenada, Republika Dominikany, Dominika, Kajmany, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Barbados, Bahamy, Antigua i Barbuda, Anguilla, Chile, Peru);
  • TEB (Turcja);
  • UkrSibBank (Ukraina);
  • Deutsche Bank (Hiszpania i Niemcy);
  • BNL D’Italia (Włochy);
  • BNP Paribas (Francja);
  • ABSA (Republika Południowej Afryki);
  • Barclays (Wielka Brytania, w tym Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia Północna, Wyspy Normandzkie, Guernsey i Jersey).

Bank of America Near Me Hours

Jak większość (jeśli nie wszystkie) firm działających w branży finansowej, Bank of America działa według standardowego harmonogramu. Jego centra finansowe są otwarte od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do czwartku. W piątki centra finansowe pracują godzinę dłużej: od 9:00 do 18:00. Oczywiście w weekendy są zamknięte.

Jednocześnie możesz w każdej chwili skorzystać i wypłacić gotówkę z bankomatów BofA – bankomaty są otwarte 24 godziny na dobę.

Bank of America Near Me Financial Services

Bank of America oferuje swoim klientom wszystkie rodzaje produktów finansowych, w tym zarządzanie majątkiem, karty kredytowe, private equity, bankowość prywatną, kredyty hipoteczne, bankowość inwestycyjną, finanse i ubezpieczenia, bankowość korporacyjną, bankowość konsumencką i tak dalej. Największa część przychodów spółki pochodzi z bankowości konsumenckiej. W szczególności wynikało to z przejęcia przez BofA firm MBNA i FleetBoston, przy czym spółka wykazała, że ​​aż 51% jej przychodów przypada na bankowość konsumencką w 2005 roku.

Obecnie Bank of America wydaje się być jednym z pięciu największych banków inwestycyjnych na świecie. W zakresie bankowości korporacyjnej BofA oferuje takie usługi jak sprzedaż i obrót akcjami i rynkami papierów dłużnych, dostęp do rynków kapitałowych, underwriting, doradztwo przy fuzjach i przejęciach.

Bank of America Near Me Bankowość internetowa

Oprócz standardowych funkcji, które oferuje każdy bank, Bank of America oferuje również całkiem funkcjonalną i wysokiej jakości bankowość internetową i mobilną. Wszystkie funkcje dostępne w bankowości internetowej można podzielić na trzy kategorie: bezpieczeństwo, płatności i przelewy oraz zarządzanie kontem.

Jeśli chodzi o problemy bezpieczeństwa, które możesz rozwiązać za pośrednictwem bankowości internetowej, możesz zablokować lub odblokować kartę, skorzystać z odcisku palca do logowania, zadzwonić do centrum bezpieczeństwa, skonfigurować niestandardowe alerty lub powiadomienia o podróży i wymienić karta. Jeśli chodzi o płatności i transfery, możesz opłacać rachunki, przesyłać pieniądze, wysyłać lub odbierać pieniądze lub sprawdzać depozyty. Sekcja zarządzania kontem obejmuje wiele zagadnień, od przeglądania wydatków i budżetu po zdeponowanie pieniędzy.

Jak widzisz, korzystanie z usług Bank of America jest całkiem wygodne, a do tego wystarczy znaleźć Bank of America Near Me, korzystając z mapy podanej powyżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy