12 sposobów na absolutne zarabianie pieniędzy w Internecie

17.02.2021
Category: Każdym Razem

Dla wielu ludzi zarabianie pieniędzy w Internecie byłoby spełnieniem marzeń. Gdyby mogli znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą strony internetowej lub innego przedsięwzięcia internetowego, mogliby rzucić pracę, aby skupić się na przedsiębiorczości, spędzać więcej czasu z rodziną i wreszcie odzyskać kontrolę nad swoim czasem i życiem.

Szalone jest to, że zarabianie pieniędzy w Internecie nie jest mrzonką. Robię to od prawie dekady z moją stroną internetową Good Financial Cents. Znam też tysiące innych ludzi, którzy zarabiają pieniądze w internecie na swój sposób dzięki stronom internetowym, kursom lub unikalnym strategiom marketingowym.

A teraz dobra wiadomość. Większość strategii zarabiania online nie jest tak skomplikowana. Jak w przypadku każdego przedsięwzięcia biznesowego, Twój dochód online rośnie. Musisz chcieć poświęcić czas i energię potrzebną, aby zrealizować swój pomysł, i potrzebujesz wytrwałości, aby się go trzymać, nawet jeśli twoja podróż jest powolna na początku.

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze online, ale nie wiesz, od czego zacząć, oto kilka najlepszych i najbardziej realistycznych strategii do rozważenia:

# 1: Google AdsensePokój, aby wzlecieć wyżej: szybkie zameldowanie z gęś kanadyjskąZaczyna się od niesamowitego zespołuPortfele amortyzowane z obligacjami pośrednimi, mówi strategJeśli odwiedziłeś jakąkolwiek witrynę, widziałeś reklamy Google. Te reklamy są wszędzie i nie bez powodu. Są nie tylko łatwe do skonfigurowania na dowolnej podstawowej stronie internetowej, ale mogą być lukratywne, gdy witryna zacznie generować stały ruch.

Jedną z fajnych rzeczy w Google AdSense jest to, że tak łatwo jest go skonfigurować. Jeśli masz bloga lub witrynę, możesz założyć bezpłatne konto Google AdSense. Stamtąd Google poda Ci unikalny kod, który wkleisz na swojej stronie internetowej. Google pobiera to stamtąd, śledząc w Twoim imieniu wyświetlenia stron, ruch i zarobki. Nie ma żadnych kosztów utrzymania ani konserwacji, aby to wszystko działało, co sprawia, że ​​nie ma problemu, jeśli masz już witrynę internetową.

Ile zarobisz? Myślę, że mój najlepszy miesiąc z Google AdSense to prawie 5000 dolarów w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Ten niesamowity miesiąc mnie oszołomił, ponieważ był właściwie blisko początku mojej przygody z blogowaniem. Kiedy w ciągu miesiąca zaczniesz zarabiać od zera do 5000 $, to wstrząśnie twoim światem. Dla mnie to również podekscytowało mnie jeszcze bardziej, ponieważ wiedziałem, że są inne sposoby zarabiania.

# 2: Marketing afiliacyjnyNiezależnie od tego, czy masz stronę internetową, czy wciąż wymyślasz pomysły na blog, możesz również zajrzeć do marketingu afiliacyjnego. Dzięki marketingowi afiliacyjnemu współpracujesz z markami i firmami w zakresie treści swojej witryny. Jeśli wspominasz o produkcie lub usłudze, łączysz się z tym produktem lub usługą za pomocą unikalnego kodu partnerskiego, który otrzymałeś podczas rejestracji w tym konkretnym programie partnerskim. Stamtąd będziesz zarabiać za każdym razem, gdy ktoś kupi produkt lub usługę za pośrednictwem Twojego linku.

Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał współpracować z podmiotami stowarzyszonymi związanymi z Twoją koncepcją bloga. Odkąd jestem doradcą finansowym, skupiłem się na produktach finansowych, takich jak rachunki oszczędnościowe, karty kredytowe i rachunki inwestycyjne.

Oprócz zapisania się do indywidualnych programów partnerskich, możesz również zarejestrować się w stowarzyszonej sieci reklamowej, która oferuje mnóstwo różnych podmiotów stowarzyszonych w jednym miejscu. W ten sposób możesz zobaczyć, co działa, a co nie.

Jeśli szukasz inspiracji, moja przyjaciółka Michelle Schroeder-Gardner z serwisu Making Sense of Sense stała się ekspertem we wszystkich sprawach związanych z marketingiem afiliacyjnym. Michelle zarabia na swoim blogu ponad 100 000 USD miesięcznie, a większość jej dochodów pochodzi ze sprzedaży podmiotów stowarzyszonych. Michelle odniosła tak duży sukces w marketingu afiliacyjnym, że ma nawet własny kurs o nazwie Rozsądny marketing afiliacyjny.

Podczas gdy Michelle współpracuje z wieloma podmiotami stowarzyszonymi w branży usług finansowych, jednym z jej największych partnerów jest firma hostingowa blogów o nazwie Bluehost. To tylko pokazuje, że możesz zarabiać pieniądze z prawie każdą firmą stowarzyszoną lub produktem, jeśli znasz swoich odbiorców i zgromadzisz wystarczający ruch, aby wygenerować sprzedaż.

# 3: DoradztwoInnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest konsulting. Jeśli jesteś ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie, możesz potencjalnie znaleźć osoby, które będą skłonne zapłacić Ci za doradztwo w zakresie ich osobistych lub biznesowych celów. Możesz pomyśleć, że nie jesteś wystarczająco ważny, aby konsultować się z dużymi firmami, ale możesz być zaskoczony rodzajami wiedzy, za które ludzie będą płacić.

Mój kolega Robert Farrington z The College Investor jest dobrym przykładem osoby, która konsultowała się online w mało prawdopodobnej branży. Robert powiedział mi, że po kilku latach blogowania kilka marek skontaktowało się z nim z prośbą o pomoc w zakresie mediów społecznościowych i marketingu internetowego.

Robert powiedział, że dawał średnio 4-6 takich koncertów rocznie przez jakiś czas, w zależności od jego harmonogramu i pracy. Najlepsze jest to, że naliczył zryczałtowaną stawkę, która zwykle wynosiła około 100 USD za godzinę. I pamiętaj, była to zapłata, którą zarabiał, doradzając ludziom najlepsze sposoby korzystania z narzędzi mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Pinterest, aby rozwijać swoje marki.

Jeśli chcesz rozpocząć konsultacje, ale nie jesteś pewien, jakie kroki podjąć dalej, możesz również założyć bezpłatne konto za pośrednictwem Clarity.fm. Ta strona umożliwia każdemu, kto chce oferować konsultacje, założenie bezpłatnego profilu. Po skonfigurowaniu profilu ludzie Cię znajdą i zarezerwują sesję, za którą otrzymasz zapłatę.

# 4: Kursy onlineJeśli masz jakieś umiejętności, których możesz nauczyć innych, możesz również założyć kurs online, który możesz sprzedawać online. Możesz znaleźć kursy online, które uczą wszystkiego, od gotowania po marketing, a nawet pisanie na własny rachunek. Do licha, oferuję nawet własny kurs dla doradców finansowych, którzy chcą przenieść swoje firmy online – Formuła wzrostu doradcy online.

W zeszłym roku profilowałem mojego przyjaciela Josepha Michaela z Easy Course Creation. Michael oferuje kilka różnych kursów, w tym kursy dotyczące oprogramowania do pisania o nazwie „Scrivener. Przez lata Michael zarabiał sześć lub więcej cyfr rocznie, sprzedając kursy, które pomagają ludziom osiągnąć sukces, jaki osiągnął.

Większość ludzi konfiguruje swoje kursy online za pośrednictwem platformy takiej jak Teachable.com. Dzięki Teachable możesz przesyłać materiały szkoleniowe i używać platformy do zarządzania klientami i akceptowania płatności.

# 5: PodcastingInnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest hosting podcastu online. Mam podcast Good Financial Cents, który jest dołączany do mojego bloga i cały czas używam tej platformy do znajdowania nowych sponsorów i reklamodawców.

Wciąż pamiętam, że dostałem mojego pierwszego sponsora do podcastu i dowiedziałem się, że są gotowi zapłacić 8 000 $ za umieszczenie krótkiego klipu na początku każdego podcastu przez 90 dni. Było to dla mnie szalenie ekscytujące w tamtym czasie, ponieważ nie byłem pewien, czy na początku będę w stanie zarabiać na moim podcastie.

Jednak jest mnóstwo ludzi, którzy robiąznacznie więcejniż ja na swoich podcastach. Weź podcast Entrepreneur On Fire, którego gospodarzem jest John Lee Dumas. Według najnowszego raportu o dochodach programu, ten podcast przyniósł dochód netto w wysokości ponad 400 000 dolarów w marcu 2018 roku. To szaleństwo.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w podcastach jest znalezienie swojej niszy, zwiększenie liczby odbiorców, a następnie znalezienie sposobów zarabiania i nawiązywania kontaktu ze sponsorami. Nie jest to najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie, ponieważ istnieje wiele działań logistycznych związanych z pisaniem, nagrywaniem i edycją podcastu, ale nadal warto to rozważyć.

# 6: Sprzedaż książekPodczas gdy przemysł wydawniczy był kiedyś bardzo obciążony drukowaniem, obecnie można ukończyć cały proces pisania, publikowania i marketingu książki online. Strony internetowe, takie jak Create Space, pozwolą Ci przesłać książkę i zabrać ją do druku bez angażowania formalnego wydawcy, a nawet możesz ją pobrać na Amazon.com, aby ludzie mogli ją tam kupić.

Bloger, którego znam, Joseph Hogue, ma odnoszący sukcesy blog (Moja praca z domowych pieniędzy) i dobrze prosperujący biznes wydawniczy. Hogue napisał kilka książek, które opublikował w Internecie, aby stworzyć stałe źródło pasywnego dochodu. Mówi, że średnio sprzedaje około 685 książek miesięcznie, co daje średnio 1857 dolarów przychodu. Nieźle, co?

Jeśli myślisz, że mógłbyś napisać książkę, którą ludzie chcieliby kupić, jest to mądra strategia do rozważenia, ponieważ koszty początkowe mogą być minimalne, a prawdopodobnie i tak masz już komputer i oprogramowanie do edycji tekstu.

# 7: Potencjalna sprzedażInnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest zbieranie potencjalnych klientów. Główne kroki, które musisz wykonać, aby prowadzić sprzedaż, obejmują skonfigurowanie witryny internetowej, uzyskanie ruchu do tej witryny i upewnienie się, że gromadzisz potencjalnych klientów, za które ktoś faktycznie zapłaci.

Oto dobry przykład tego, jak sprzedaż ołowiu może działać w prawdziwym życiu: moja druga witryna, Life Insurance by Jeff, przyciąga mnóstwo ruchu od osób, które szukają w internecie odpowiedzi na pytania dotyczące ubezpieczeń na życie. Podczas gdy miałem skonfigurowaną stronę internetową, aby samemu sprzedawać ubezpieczenie na życie tym ludziom, przetwarzanie wszystkich różnych wniosków i klientów wymagało dużo pracy. W rezultacie zamiast tego zacząłem sprzedawać zebrane leady.

Zasadniczo główni kupujący są gotowi zapłacić za dane osobowe, które zbieram od osób odwiedzających moją witrynę. Jest to korzystne dla wszystkich, ponieważ otrzymuję wynagrodzenie za potencjalnych klientów, a odwiedzający moją witrynę są połączeni z kimś, kto może im pomóc.

Pamiętaj jednak, że możesz sprzedawać leady w wielu różnych branżach – nie tylko w ubezpieczeniach na życie. Naprawdę wystarczy znaleźć niszę, zbudować stronę internetową i ruch oraz zobaczyć, ile możesz uzyskać za zebrane leady.

# 8: Pisanie niezależneJeśli masz umiejętności pisania i talent twórczy, możesz również zarabiać na tworzeniu treści online. Nie robię tego tak często, jak kiedyś, ale jestem bardzo świadomy tego, jak opłacalny jest ten strumień dochodów.

Jeden ze znanych mi blogerów, Holly Johnson, w rzeczywistości zarabia ponad 200 000 dolarów rocznie na tworzeniu treści na inne strony internetowe. A właściwie toponadsześć cyfr, które zarabia na swoim blogu Club Thrifty.

Holly powiedziała mi, że zaczęła pisać treści w 2011 roku. W tamtym czasie nadal pracowała na pełny etat, ale tworzyła treści online w niepełnym wymiarze godzin, aby uzupełnić swoje dochody. Z biegiem czasu była w stanie podwoić i potroić swoje stawki, aż mogła rzucić pracę w pełnym wymiarze godzin, aby pisać. Obecnie pracuje w banku jako niezależna autorka i uczy innych tego samego poprzez swój internetowy kurs Zarabiaj więcej pisania.

Według Johnsona kluczem do tego, aby zostać niezależnym pisarzem, jest znalezienie niszy, nawiązywanie kontaktów z ludźmi, którzy mogą cię zatrudnić, i dostarczanie wysokiej jakości treści przez 100 procent czasu. Chociaż istnieje mnóstwo tablic ogłoszeń z ofertami pracy, które pomogą Ci zacząć, mówi, że dość łatwo jest znaleźć pracę dla początkujących w takich witrynach jak Upwork.com.

9. Posty sponsorowaneJeśli masz stronę internetową lub duże media społecznościowe, możesz również zarabiać, realizując sponsorowane posty i reklamy. Ale jak to działa? Zasadniczo firmy są skłonne płacić blogerom i influencerom w mediach społecznościowych za promowanie swoich produktów i usług. Jeśli masz platformę, czy to blog, czy ogromną liczbę obserwujących na Instagramie, możesz zarobić.

Kiedy po raz pierwszy dostałem post sponsorowany dla Good Financial Cents, byłem totalnie zdumiony. Myślę, że zapłacono mi tylko 100 $, ale wtedy to było dla mnie dużo pieniędzy. Później jednak zdałem sobie sprawę, że firmy, które chciały opublikować post sponsorowany, tak naprawdę chciały mieć tylko link z mojej witryny do ich własnej witryny. Z tego powodu zacząłem podnosić stawki.

Obecnie za post sponsorowany pobieram około 4500 USD. Ponadto wyraźnie oznaczam wszystkie sponsorowane treści jako #ad, aby zachować zgodność z warunkami Google. Promuję też tylko firmy, z których korzystam lub w które wierzę.

Ale znam też blogerów, którzy dostają 20 000 $ za post sponsorowany. To dość szalone, ale po prostu pokazuje, co jest możliwe.

Pamiętaj jednak, że nie potrzebujesz strony internetowej do robienia sponsorowanych treści, ponieważ możesz również zarabiać, jeśli masz wielu obserwujących w mediach społecznościowych. Moja żona ma całkiem spore grono obserwujących na Instagramie i otrzymuje wszelkiego rodzaju sponsoring. Nie tylko zarabia w gotówce, ale dostajemy też wiele darmowych rzeczy. Otrzymaliśmy bezpłatne dywaniki, bezpłatne oświetlenie i bezpłatne środki do czyszczenia dywanów. Jednak promuje tylko rzeczy, które kocha, więc ta strategia działa na nią naprawdę dobrze.

# 10: WebinariaPotrzebujesz więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy w Internecie? Inną strategią jest wykorzystywanie webinarów do promowania produktu, usługi lub kursu. Prowadziłem webinaria, aby promować moją praktykę planowania finansowego i wzbudzić zainteresowanie moim kursem online dla doradców finansowych. Podczas webinaru zasadniczo oferujesz wiele wskazówek i porad za darmo – zwykle w formacie na żywo. Na koniec jednak promujesz swój płatny produkt lub usługę, aby zabezpieczyć kilka transakcji.

Profesjonalny mówca Grant Baldwin wykorzystuje webinaria do promowania swoich kursów dotyczących wystąpień publicznych, w tymGet Booked i Paid to Speak. Podczas gdy Baldwin oferuje wiele bezpłatnych wskazówek podczas swojego webinaru, na koniec oferuje kurs dla osób, które chcą zapłacić, aby dowiedzieć się więcej. I często jego prezentacja sprzedaży działa.

Bez względu na to, co sprzedajesz, nie jest trudno zorganizować seminarium internetowe i zachęcić ludzi do rejestracji za pomocą magnesu lub reklam na Facebooku. Heck, prawdopodobnie możesz znaleźć bezpłatne seminarium internetowe na temat tworzenia pierwszego webinaru, jeśli dobrze się rozejrzysz.

11. YouTubeYouTube to kolejna platforma, która umożliwiła ludziom zarabianie pieniędzy w Internecie. Jest mnóstwo kanałów YouTube na dowolny temat, jeśli możesz pomyśleć, a większość ludzi z dużą liczbą obserwujących zarabia pieniądze w zamian za swoje filmy i czas.

Oficer marynarki wojennej, który stał się ekspertem w dziedzinie mody męskiej, Antonio Centeno zbudował biznes za milion dolarów na swoim kanale YouTube Real Men Real Style.

W zeszłym roku Forbes przedstawił kilku największych graczy na scenie YouTube. Według badania, dziesięć najbardziej dochodowych gwiazd YouTube przyniosło od czerwca 2016 r. Do czerwca 2017 r. 127 milionów dolarów. Najpopularniejszy gracz o imieniu DanTDM zarobił samodzielnie 16,5 miliona dolarów.

Zarobisz tyle? Prawdopodobnie nie. Możesz jednak zacząć zarabiać na YouTube, korzystając z własnej sieci reklamowej platformy lub otrzymując posty sponsorowane. Jeśli lubisz robić filmy, założenie kanału na YouTube może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

# 12: Zbuduj społeczność onlineWreszcie, możesz także zarabiać pieniądze online, budując społeczność internetową, chociaż strategie monetyzacji, które możesz zastosować, będą się znacznie różnić w zależności od twoich celów. Możesz na przykład zbudować społeczność za pomocą bloga. Możesz także zbudować forum internetowe i pobierać opłaty za członkostwo. Możesz nawet stworzyć grupę na Facebooku i wykorzystać tam swoje wpływy do sprzedaży i promocji produktów.

Moi dobrzy przyjaciele, Shane i Jocelyn Sams, stali się ekspertami w budowaniu społeczności online. Mają teraz jeden na swojej stronie internetowej – Flipped Lifestyle. Ta społeczność pokazuje ludziom, jak stworzyć biznes online i łączy przedsiębiorców, którzy realizują podobne marzenia.

Przed tą grupą mieli społeczność internetową dla nauczycieli szukających planów lekcji. To prawdopodobnie brzmi dość przypadkowo, ale to szalony typ społeczności, które można budować i gromadzić ludzi wokół. Jeśli jest to coś, co w sobie pasjonujesz i chcesz nawiązać kontakt z innymi, którzy mają tę samą pasję, zdecydowanie powinieneś rozważyć społeczność online.

Podsumowanie

Istnieje absurdalnie wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, a te, które tutaj omówiłem, to tylko wierzchołek góry lodowej. Jeśli masz czas, pasję do prawie wszystkiego i przynajmniej trochę kreatywnych umiejętności, możesz zbudować strumień dochodów online – lub kilka – jeśli poświęcisz mu wystarczająco dużo czasu.

Ale nie wierz mi na słowo. Jeśli poszukasz w Internecie, znajdziesz tysiące historii sukcesu, które możesz wykorzystać jako inspirację.

Pewnego dnia możesz nawet stworzyć własną historię sukcesu. Ale nigdy się nie dowiesz, chyba że spróbujesz.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy