042000013 – numer rozliczeniowy banku USA w Ohio

17.02.2021

Znajdź numer rozliczeniowy swojego konta w banku US Bank w Ohio i odkryj tańszy i szybszy sposób przesyłania pieniędzy za granicę.

Szukasz numeru rozliczeniowego banku US Bank OH?Numer rozliczeniowy banku US Bank Ohio

Numer rozliczeniowy konta czekowego i oszczędnościowego w Ohio w Stanach Zjednoczonych to 042000013

TransferWise to tańszy sposób wysyłania pieniędzy za granicę

Wysyłanie płatności krajowych za pomocą banku może być dość łatwe. Ale transfery międzynarodowe to inna historia. Dzięki wysokim opłatom SWIFT i opłatom transgranicznym mogą być bardzo drogie i czasochłonne.

Wysyłając z nami pieniądze, otrzymujesz rzeczywisty kurs wymiany – taki sam jak w Google. W połączeniu z niską opłatą z góry, z której jesteśmy znani. A jeśli nie będziemy najtańszą opcją, damy Ci znać.

Wypróbuj TransferWise, aby uzyskać szybkie, bezpieczne i tanie płatności transgraniczne. Na całym świecie.

Zacznij oszczędzać z TransferWise

Dołącz do ponad 4 milionów ludzi, którzy oszczędzają pieniądze na przelewach międzynarodowych.

Co to jest numer rozliczeniowy?

W Stanach Zjednoczonych banki i inne instytucje finansowe używają numerów rozliczeniowych do identyfikacji. Składają się z 9 cyfr i czasami nazywane są numerami tranzytowymi, numerami routingu ABA lub numerami RTN.

Banki Rezerwy Federalnej potrzebują numerów rozliczeniowych do przetwarzania transferów środków Fedwire. Sieć ACH potrzebuje ich również do przetwarzania elektronicznych przelewów środków – takich jak bezpośrednie wpłaty i płatności za rachunki.

Znajdź numery rozliczeniowe banków w USA dla:

Numer przelewu dla banku US Bank Ohio

Jeśli wysyłasz krajowy przelew bankowy, potrzebujesz tylko numeru przelewu z tej tabeli. Jeśli wysyłasz międzynarodowy przelew bankowy, potrzebujesz również kodu Swift.

Przelew krajowy

Międzynarodowy przelew bankowy na konto bankowe w USA

Numer przelewu dla banku US Bank Ohio

Jeśli wysyłasz krajowy przelew bankowy, potrzebujesz tylko numeru przelewu z tej tabeli. Jeśli wysyłasz międzynarodowy przelew bankowy, potrzebujesz również kodu Swift.

Przelew krajowy

Międzynarodowy przelew bankowy na konto bankowe w USA

Numer rozliczeniowy banku w USA dla przelewów ACH

Numer rozliczeniowy ACH będzie musiał być dołączony, aby wysłać przelew ACH na dowolne konto bankowe w banku w USA. Aby wysłać krajowy przelew ACH, musisz użyć numeru rozliczeniowego ACH, który różni się w zależności od stanu.

Numer rozliczeniowy ACH dla rachunków bankowych w Stanach Zjednoczonych w Ohio to 042000013

Czy numer rozliczeniowy banku USA jest taki sam we wszystkich oddziałach w Ohio?

We wszystkich oddziałach w Ohio istnieje jeden numer rozliczeniowy dla rachunków bankowych banku USA. Ten sam numer rozliczeniowy ABA jest używany zarówno do rachunków czekowych, jak i oszczędnościowych i jest unikalny dla kont US Bank w Ohio.

Gdzie znaleźć numer rozliczeniowy banku amerykańskiego na czeku

Jeśli masz pod ręką czek z banku amerykańskiego, możesz łatwo znaleźć swój numer rozliczeniowy. Oto gdzie szukać. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać numer rozliczeniowy.

Chcesz otrzymać swój numer rozliczeniowy z US Bank? Oto wszystko, czego potrzebujesz.Jak znaleźć numer rozliczeniowy banku w USA w Internecie

Oto kilka sposobów na znalezienie swojego numeru online:

 1. Na tej stronie – Podaliśmy numer rozliczeniowy banku amerykańskiego w OH do sprawdzania kont i przelewów bankowych.
 2. Bankowość internetowa US Bank – będziesz mieć możliwość uzyskania numeru rozliczeniowego banku w USA, logując się do bankowości internetowej. Czek lub wyciąg – czek lub wyciąg bankowy wystawiony przez bank USA. Fedwire – Możesz sprawdzić swój numer rozliczeniowy na oficjalnej stronie internetowej Rezerwy Federalnej.Twój numer rozliczeniowy umożliwia bezpieczne dotarcie płatności do odbiorcy. Ta strona jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania numeru rozliczeniowego banku w USA. Zawsze jednak warto sprawdzić w banku lub odbiorcy właściwy numer konta i numer rozliczeniowy.

  Banki uwielbiają mylący żargon finansowy. Oto proste wyjaśnienie.Numery rozliczeniowe, kody SWIFT, BIC i IBAN – jaka jest różnica?

  Będziesz potrzebować kilku informacji, aby wysłać lub odebrać przelew bankowy – w USA lub za granicą.

  Numery rozliczeniowe pomagają zidentyfikować banki podczas przetwarzania krajowych płatności ACH lub przelewów bankowych. Ale tylko w Stanach Zjednoczonych. Na przykład nie jest on potrzebny do dokonania płatności na rzecz znajomego we Francji.

  Kody SWIFT, podobnie jak numery rozliczeniowe, również identyfikują banki i instytucje finansowe. Tym razem dla płatności międzynarodowych. Czasami są znane jako kody BIC.

  Numery IBAN (międzynarodowe numery kont bankowych) identyfikują indywidualne konta bankowe. Są wydawane przez wiele banków w Europie, ale banki na całym świecie również zaczynają je przyjmować.

  Jedno konto do wysyłania, odbierania i wydawania na całym świecieKonto bez granic TransferWise

  Przechowuj i wymieniaj ponad 40 walut w kilka sekund i otrzymuj własne międzynarodowe dane bankowe. Każdy może ich użyć, aby zapłacić Ci tak, jakby płacił lokalnym.

  • Numer konta i numer rozliczeniowy w USA
  • Brytyjski numer konta i numer rozliczeniowy Europejski IBAN Australijski numer konta i kod BSB Numer konta w Nowej Zelandii Z TransferWise zawsze uzyskasz najlepszy możliwy kurs wymiany i niskie opłaty, z których jesteśmy znani.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy